Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
4. novembris, 2016
Drukāt

Deputāts Šnore ar auto notriec pusaudzi (5)

Foto-LETAFoto-LETA

Edvīns Šnore.

Šorīt Rīgā, Juglas apkaimē, Saeimas deputāts Edvīns Šnore (NA) ar automašīnu uzbraucis pusaudzei.

Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe aģentūrai LETA apstiprināja, ka plkst.8.30 Murjāņu un Kvēles ielas krustojumā 1974.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu uzbraucis 2004.gadā dzimušai gājējai. Šofera organismā alkohols nav konstatēts, taču plašāku informāciju par negadījuma apstākļiem policija pagaidām nevarēja sniegt.

Šnore aģentūrai LETA teica, ka pusaudze ceļu šķērsojusi pie sarkanās gaismas, lai gan viņš no sadursmes mēģinājis izvairīties.

“Tuvojos šim krustojumam, braucu salīdzinoši lēni, jo bija sniegs un nebija labvēlīgi laika apstākļi. Pēkšņi pie sarkanās [luksofora gaismas] izskrēja kāda meitene, bremzēju, griezu uz sāniem un mēģināju izvairīties no sadursmes. Diemžēl tas neizdevās, un notika sadursme. Meitene piecēlās kājās un teica, ka ir sāpes, tāpēc izsaucu ātro palīdzību. Ātrā palīdzība drīz vien aizbrauca, atbrauca arī policija,” par negadījumu stāstīja Šnore.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ticu deputāta Šnores sacītajam. Policijai būtu jāizvērtē, kāpēc meitene parādījās uz brauktuves pie sarkanās gaismas. Vai luksoforu redzamība sniega laikā no gājēja puses bija atbilstoša ? Izturību Edvīnam Šnorem un lai veseļojas meitene.

  2. Nesapratu,kāda izturība vajadzīga deputātam,kas tad viņam noticis?Meitenei tā būs mācība par satiksmes noteikumiem,cerams,ka ne pārāk sāpīga.

  3. Šoreiz Negadijums kurš var piemeklēt katru ,pat uzmanīgi ,piesardzīgi ,bet…. Ceru ,ka meitenei viss labi un E. Šnorem arī.

  4. Ticu, ka tas bija negadījums. Ceru, ka meitenei nebūs smagu traumu, labu veselību viņai. Deputātam spēku un izturību.

  5. Labu veselību meitenei un izturību Šnorem.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+