×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
5. februāris, 2017
Drukāt

Deputātu Kaimiņu vaino fiktīvā nodarbināšanā (14)

Foto - LETAFoto - LETA

Arturs Kaimiņš Saeimā

Mikrouzņēmuma “Al De Media” īpašnieks Linards Kālis, kurš vairākus gadus strādājis pie Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV), apgalvo, ka deputāta uzdevumā fiktīvi nodarbinājis vairākus cilvēkus, vēsta LTV raidījums “de facto”.

Iesniegumā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) Kālis arī raksta, ka daļu no saņemtās algas devis deputātam atpakaļ skaidrā naudā. To raidījumam sacījusi vēl kāda persona, kas saņēmusi naudu no Kaimiņa.

Savukārt Kaimiņš noliedz, ka būtu saņēmis nedeklarētus ieņēmumus. Arī neatzīst, ka būtu devis norādījumus par darbiniekiem un algām.

Kaimiņš stāsta, ka mikrouzņēmumā “Al De Media”, kurā viņš nav bijis ne īpašnieks, ne vadītājs, darbinieki tiešām strādājuši viņa labā saistībā ar raidījuma “Suņu būda” veidošanu.

“Norādījums, [cik kuram maksāt], tas ir jūsu interpretējums. No manas puses tas ir ieteikums, cik cilvēkam vajadzētu maksāt par izdarīto darbu,” raidījumam teica deputāts.

KNAB Kāļa iesniegumu pārsūtīja Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim, rakstot, ka “ziņas nesatur informāciju, kas liecinātu par koruptīviem darījumiem”.

Arī policija uzskatīja, ka lieta nav tās kompetencē. Policija pārsūtīja iesniegumu Valsts darba inspekcijai, kas likuma pārkāpumus nekonstatēja, un Valsts ieņēmumu dienestam, kas atteicies Kāli informēt par rīcību, jo nedrīkst runāt par konkrētiem nodokļu maksātājiem.

Kā norāda “de facto”, ja iesniegumā minētais ir patiesība, tad prātā nāk divi iemesli, kādēļ šāda naudas atdošana caur citu firmu varētu būt notikusi. Kaimiņš kā deputāts nedrīkst strādāt un saņemt algu savā uzņēmumā, taču deputātam nav liegts no “Suņu būdas” izņemt dividendes, bet tad viņam būtu jāmaksā 15% peļņas nodoklis, kamēr mikrouzņēmumā nodoklis līdz šim gadam bija 9%.

Otrs iemesls, pēc raidījuma domām, ir tāds, ka Kaimiņš, iespējams, negrib radīt liekus jautājumus, no kurienes saņemta nauda “Suņu būdas” veidošanai.

Kaimiņš sarunā ar raidījumu piesaucis noslēgtos reklāmas līgumus, bet bez ilggadējā sponsora alkohola tirgotāja “Spirits&Wine” citus partnerus nav minējis.

“Suņu būdas” mājaslapā tiek reklamēti raksti portālā “bnn.lv”. Portāla investors ir Austrijā reģistrēts uzņēmums “Baltic News Network”, kam savukārt Latvijā pieder uzņēmums “Media Support”. Tā vadītājs iepriekš bija Ventspils mēra Aivara Lemberga oponenta, Šveices advokāta Rudolfa Meroni kontrolētajos uzņēmumos vadošos amatos strādājošais Edgars Ciniņš, bet tagad “Media Support” vada Meroni uzticamības persona Aivars Gobiņš.

Kaimiņš nav atklājis, uz kādiem nosacījumiem sadarbojas ar “Media Support”, jo tas esot komercnoslēpums. Savukārt Gobiņš teicis, ka Meroni kontrolētajiem uzņēmumiem neesot nekāda sadarbība ar Kaimiņu un “Suņu būdu”, bet viņi augstu vērtē deputāta cīņu.

Kaimiņš vēl pirms raidījuma pārraidīšanas ēterā sociālajā tīklā “Facebook” publicējis ierakstu, kur apgalvo, ka neslavu viņam mēģina celt bijušais “Suņu būdas” producents Kaspars Upacieris jeb Ufo, kurš tagad ir “Latvijas Gāzes” sabiedrisko attiecību speciālists, un par Neo sevi dēvējošais informācijas tehnoloģiju speciālists Ilmārs Poikāns, kurš kop ar Kaimiņu piedalījās partijas KPV LV dibināšanā. Kāli viņš nodēvējis par “aizvainotu puiku”.

“Tie [Kāļa] iesniegumi nav redzējuši virzību, jo nekā tur nav. KPV LV lai dauza, jo vairāk dauzīs, jo vairāk augs reitingi,” raksta deputāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Vainīgie-nepateicīgā tauta un Kaimiņš!

 2. DE FACTO: Kaimiņam vaicājām, kāds īsti ir “Suņu būdas” bizness? “Kā veidojas šis apgrozījums – no kādas naudas?”

  Kaimiņš: “Es pats vēl pat neesmu skatījies.”
  Raidījumi pērn bijuši tikai četri, bet nauda nākusi. Deputāts atsaucas uz noslēgtiem reklāmas līgumiem. “Suņu būdas” mājaslapā ver tikai redzēt, ka tiek reklamēti raksti maz zināmā portālā bnn.lv. Portāla investors ir Austrijā reģistrēts uzņēmums “Baltic News Network”. Tam savukārt Latvijā pieder uzņēmums “Media Support”. Tā vadītājs iepriekš bija Ventspils mēra Aivara Lemberga oponenta, Šveices advokāta Rūdolfa Meroni kontrolētajos uzņēmumos vadošajos amatos strādājošais Edgars Ciniņš, tagad “Media Support” vada Meroni uzticības persona Aivars Gobiņš. “Media Support” ar Kaimiņa uzņēmumu ir līgums par informācijas apmaiņu.

 3. Ko Jūs gudrojat visādus apmelojumus pret mūsu vienīgo Taisnības cīnītāju bez jebkādiem oficiāliem dokumentiem,kas norādītu uz tiešu darbību nelikumīgu darbinieku nodarbināšanā-pat policija atsakās izmeklēt šos apmelojumus! Tuvojās vēlēšanas un skaidrs ,ka Artusa Kaimina personība iedveš bailes pārējos kandidātos,jo redzams ,ka pārējiem sirdsapziņa ir netīra…. Artuss ,turies kā vīrs un attaisno mūsu cerības!

 4. Un atkal Kaimiņa apmelošanā piedalās mistiskā LETA, aiz kuras paslēpušies tie, kas fabricē šādus
  rakstus noteiktu partiju un grupējumu interesēs. Kur ir šī raksta autors? Nav! Sabiedrībai ir tiesības zināt, kā notiek šī shēmošana, iesaistot žurnālistus. Kāpēc LETAs raksti tiek tiražēti anonīmi, bez konkrētu žurnālistu paraksta? Cik miljonus valsts naudas vai īpašuma ir pievācis Lembergs, kurš nodrošinājies ar desmitiem advokātu savā krimināllietā un cik miljonus pievācis deputāts A. Kaimiņš, kuram pat “Suņa būda” nepieder? Un jums nav kauna celt traci ap šo deputātu, mēģinot viņu nomelnot. Bet ir jau pamats, jo viņš var jūs pašus atmaskot un bailēm ir lielas acis.

 5. skaidri redzams pasūtītājs; sākās, kad Brigmanis Kaimiņu nosauca par idiotu un visa sabiedrība dzirdēja, ka tā var deputāti apsaukāties.

 6. Mans secinājums – šodien mēs nedzīvojam brīvā Latvijā. Šī ir vien «modificēta LPSR». Jo viss nacionāli latviskais ir tikai kā vīģes lapa

 7. Paradiet dokomentus, kas parakstiti.
  Tad vertes, bet sada veida melosanas jau ir ieietas tacinas,taka neka jauna.
  Gribi tici, gribi netici.

 8. Vai ir vēl kāda cita partija,bez tiem pašiem,rotējošajiem vēžiem?

 9. Kauns, ka daļa sabiedrības ir tik stulba, ja tic šim ākstam.
  Taču izrādās, ka jūsu karalis ir pliks!!!

 10. Suņi rej,bet karavāna iet tālāk!

 11. Šakāļi nerimstas Atbildēt

  Deputāta cīņu augstu vērtē arī daudzi vēlētāji.Un tas arī ir iemesls par katru cenu,pirms vēlēšanām,nomelnot Artusu Kaimiņu,savu veiksmīgo konkurentu.

 12. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Aklo vidū vienacis ir valdnieks – pat arī gaužām kroplīgs ubags būdams.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada septembris): TV3 raidījums “Bez tabu”, 2014. gada 19.septembris – pieredzes bagātās ekspolitiķes un profesores Ilgas Kreituses komentārs par Artusu Kaimiņu, visnotaļ atbilstoši raksturojot to, kas tad ir šis skandalozais “suņubūdas šovmenis” un pašreizējais šīs valsts saeimas “pie frakcijām nepiederošais deputāts” Artuss Kaimiņš ( eks-LRA jeb “latvānijas reņģēdāju apmaucēji”, KPV jeb “klaunu un pielīdēju varza” ): “Kaimiņš ir daļējs spogulis tam, kas pašlaik notiek šīs valsts sabiedrībā – ar rupjību, ar lētu populismu, ar citu cilvēku pazemošanu taisīt sev popularitāti…..?! Savukārt, attiecībā uz to, ka dažkārt Kaimiņa izdarības tiekot vērtētas pat salīdzinājumā ar Krievijas politiķi V. Žirinovski – atšķirībā no prasti populistiskā rupekļa Kaimiņa, Žirinovskis ir ļoti gudrs, izglītots un slīpēts politiķis, kurš perfekti spēlē savu lomu politikā!”…
  ——-
  .
  “Kur paliks KLAUNS, kad “aizbrauc cirks”?…”
  ( aktuālā prātuļojuma “konspekts” – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Rau, ATKAL “urnu talka” klāt ~
  Laiks ATKAL “makaronus kārt”,
  Jo – ATKAL netrūkst LUMPEŅU,
  Kas “balsot” skries, uz svilpienu…

  Par “politiku” saukts tiek CIRKS,
  Kur ATKAL šīs “valsts” fani pirks,
  Sev “glupo bauru” statusu,
  Ko “apjāt” var ar “kampaņu”,
  Gan “polittehnoloģiski”,
  Gan “radošumā ekspromti” ~
  NAV svarīgs “shēmojums”, jebkāds,
  BET – ZOMBĒJUMA rezultāts!
  (…)
  Bet – vai nu CIRKS bez KLAUNA būs,
  Kas “jokiem” (stulbiem) “bārdu šūs”,
  Gar zemi kritīs, (sv)īzdams bļaus,
  Kad “KLAUNA pauzēs” rīkli raus?!
  Viens TĀDS, par pliku kaulu pirkts,
  Pie “suņu būdas” peļķē mirkst,
  Ko, “jokus plēsdams” pie(svīd)is,
  (Dēļ ķēdes – nostāk neticis…).
  Pie pakša – ap(grauzts) mikrofons,
  Tam apkārt – blīvi nomī(z)ts klons,
  Un bleķa bļoda (putekļos ~
  Ja Saimnieks kādu kaulu dos…).
  Iekš būdas – drazas & lupatas,
  (Priekš “polit-KLAUNA” guļvietas)
  Pie sliekšņa – ķēdes fragments (īss ~
  Mož, piestiķēs – ja “nopelnīs”…)
  .
  Uz būdas jumta – bilžu klāsts ~
  Priekš truliem “vēlētājiem” stāsts,
  Kam to, kas šajā “valstī” ļauns,
  Vaukšķ teju ikdienišķi KLAUNS:
  “Tev nebūs ZAGT!” – nav bauslis slikts,
  Jo vien – tam cieši blakus likts,
  NAV nākamais no baušļiem – tas,
  Kurš pauž, ka MELOT neklājas ~
  TAD var par zagļiem CITUS saukt,
  Jo – “suņu būdas” Saimnieks kaukt,
  Un noriet pavēl VISUS tos,
  Kas “startē SVEŠOS sarakstos”:
  “Kurš Saimnieks citām partijām?
  Kur ‘piķis grābts’ priekš reklāmām?
  Kam kurais “sektōrs” ieplānots,
  Kad “priekšstāvjiem” tiks “mandāts dots”??
  Kurš “sarkans”, “zils” vai “skābi rōzā”?
  Kurš “vēkšpēdus”, kurš “vēža” pōzā?
  Kurš “masmēdekļus” angažējis?
  Kurš TV & ‘rādžu’ nofraktējis??
  Kam SILES mala sapūst zobos?
  Kam radi “šefo” treknos robos?
  Kam “pelēks pizness” ‘kruti rullē’?
  Kam “ķēķa tiesiskums” = pa nullēm??…
  .
  Uz SAVĒJIEM – NAV atļauts “riet”,
  Vai, ķēdei žļerkstot, virsū skriet,
  Vai (pat!?!) “celt pakaļkāju” mīzt,
  Uz tiem, kas “māk bez ziepēm līst”:
  Tie taču – MŪSU sugas bars ~
  Tos NEries KLAUNS un NEizskars,
  Tiem MELUS virsū na(fig) gāzt,
  Vai FALŠU “kompru” purnā bāzt!!!
  Kaut suga SILES cūklopiem,
  Tā pati “svešiem” & SAVĒJIEM ~
  MĒS = “vienlīdzīgĀKi” par tiem,
  Kas kalpo CITIEM Saimniekiem:
  MUMS “atļauts” ZAGT (ja “dalāmies”),
  MUMS “piedien” MELOT & gānīties,
  MUMS “uzdots” ZOMBĒT vientiešus ~
  Drāzt “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅUS!!!…”
  (…)
  Ja klausīs KLAUNS, ko Saimnieks liks ~
  Šis, iespējams, pat “listē” tiks!!!!!
  (Un – štrunts par to, ka “stūmējos” ~
  Kas KLAUNAM “goda” vietu dos?!?…)
  Jo – CIRKS bez KLAUNIEM nerullē,
  Pat MUĻĶU zemes “pārvaldē” ~
  Šai “lomai” der kaut paglups slaists,
  Ja TĀDS tiek nolīgts “muļķi laist”…

  Kad “urnu FARSAM” fināls būs ~
  Kur paliks KLAUNS, kam “bārdu šūs”,
  Tie, kuriem “valstī” pieder CIRKS ~
  Kam šņukurs SILES putrā mirks?
  Kad KLAUNU “uzmetīs” par to,
  JA (?) šis “pēc īkšķa NEbalsos”,
  Un sugas biedriem “shēmas” jauks ~
  Kurš (sv)īzdams “suņubūdā” kauks?

  Kad KLAUNS vairs nebūs vajadzīgs,
  NE SAIMNIEKIEM (kā kretīns sīks),
  NE LUMPEŅIEM (šo “balsis” pirkt) ~
  Kad “aizbrauks cirks” – kas KLAUNU pirks?…

  =====

  oriģinālversijas “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 13. Gan jau pantu piemeklēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+