Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. decembris, 2014
Drukāt

Deputātu sadarbības grupu ar Azerbaidžānas parlamentu vadīs Abu Meri (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

RĪGA, Dec 25, BNS – Saeimas deputātu grupu sadarbībai ar Azerbaidžānas parlamentu vadīs Hosams Abu Meri (“Vienotība”), aģentūra BNS uzzināja parlamentā.

Abu Meri vietnieks grupas vadībā būs Romāns Naudiņš (Nacionālā apvienība).

Grupā strādās arī Aldis Adamovičs, Inesis Boķis, Ints Dālderis, Janīna Kursīte, Vilnis Ķirsis, Aleksejs Loskutovs, Romualds Ražuks, Edvards Smiltēns, Jānis Upenieks no “Vienotības”, Ringolds Balodis, Gunārs Kūtris, Aivars Meija, Romāns Mežeckis, Arvīds Platpers, Inguna Sudraba, Silvija Šimfa no “No sirds Latvijai”, Nellija Kleinberga, Mārtiņš Šics no Latvijas Reģionu apvienības, kā arī Ivars Zariņš no “Saskaņas”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Oho, sirdslatvieši visi vienā grupā. Citur nav pielaisti, skaidrs, ka Eiropai tādus plekstiķus rādīt ir riskanti. Vismaz ir cerība, ka uz neatgriešanos nomaldīsies Kaukāza kalnos.

  2. azers ibragimovs un Melnas Lindas tuksnesu latvietis…

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+