Horoskopi un mistika
Horoskopi

Der arī pasapņot! Horoskops 12. oktobrim0

Foto: Fotolia

Labvēlīga diena darbības plānošanai un sava stāvokļa izvērtēšanai. Labs noskaņojums un vēlme strādāt vairos tavu valdzinājumu un apkārtējo simpātijas. Iespējams negaidīts notikumu pavērsiens tev par sliktu. Neraugoties ne uz ko, pacenties valdīt pār sevi un nepieņemt pārsteidzīgus, nepārdomātus lēmumus.

Auns

Diena labvēlīga, lai stātos laulībā, ieņemtu bērnu. Lieli pirkumi var būt izdevīgi. Šodien tu varēsi sajusties kā stāvokļa noteicējs, tev šķitīs, ka viss būs pakļauts tavai gribai un vēlmēm. Beigsies stāvoklis, kad tev šķita, ka visi noskaņoti pret tevi. Darbā un mājās tu sajutīsi savstarpēju sapratni.

Vērsis

Šodien tev nāksies izdarīt grūtu izvēli. Ceri tikai uz sevi, nemēģini pārāk balstīties uz lietišķajiem partneriem un negaidi palīdzību no tuviniekiem. Tas viss tikai traucēs situācijas atrisināšanai un izraisīs lieku aizkaitinājumu. Iespējams, tev izdosies atrisināt personiskas problēmas. Bet sajūta, ka tavas dzīves sapņi nav īstenojušies, atnesīs zināmu vilšanos. Ne viss attiecībās ar partneri tevi apmierinās, jo tavas prasības ir pārāk augstas.

Dvīņi

Labvēlīga diena darbības plānošanai un sava stāvokļa izvērtēšanai. Centies būt laipns ar apkārtējiem. Izrādi gudrību un izturību. Tavs kustīgums, dzīvais un vērīgais prāts, interesanta sarunu biedra īpašības nonāks uzmanības centrā. Ja tu nezaudēsi apņēmību, iespējamas vienošanās par izdevīgu darījumu. Dienas otro pusi velti savas veselības nostiprināšanai.

Vēzis

Apkārtējo cilvēku darbībām būs neprognozējams, impulsīvs raksturs. Ārējās dzīves notikumi prasīs no tevis drosmi un neatlaidību. Tu būsi gatavs aizstāvēt savu taisnību jebkādiem līdzekļiem, neraugoties uz sekām, kas var padarīt vēl grūtāku jau bez tā smago situāciju. Šodien nevajag paplašināt darbības sfēru, pieņemt svarīgus lēmumus; ne viss izdosies. Tev nepieciešama atpūta un uzmanīga attieksme pret savu veselību.

Lauva

Lauvu intelektuālā dzīve būs dzīvīga un konkrēta, balstīta uz novērojumiem. Tev būs nosliece uz sapņainību, filozofiskām pārdomām. Tu spēsi ārstēt tuvinieku dvēseles. Pilnīga spēju attīstība būs atkarīga no apkārtējo sapratnes un cieņas.

Jaunava

Labs noskaņojums un vēlme strādāt vairos tavu šarmu un apkārtējo simpātijas. Ieteicams neuzspiest savas domas draugiem un darba kolēģiem. Šodien izmanto jebkuru iespēju mainīt uz labo pusi savu personisko dzīvi.

Svari

Tu spēsi ieviest kārtību ne tikai mājās vai vasarnīcā, bet arī savās jūtās. Rezultātā palielināsies enerģētiskais potenciāls, tu varēsi kļūt pārliecinātāks par rītdienu. Dienas otrajā pusē tevi, iespējams, sagaidīs pārsteigumi, ne visi no tiem būs patīkami. Varbūt, ka šodien tev nāksies visu savu uzmanību pievērst ģimenes vecākajiem locekļiem.

Skorpions

Iespējams negaidīts notikumu pavērsiens tev par sliktu. Neraugoties ne uz ko, pacenties valdīt pār sevi un nepieņemt pārsteidzīgus, nepārdomātus lēmumus. Domājams, tev vajadzēs pielikt zināmas pūles, aizstāvot sava stāvokļa stabilitāti. Ja tu savlaicīgi nenoorientēsies vai būsi pasīvs, kļūsi ievainojams un pakļauts svešai gribai.

Strēlnieks

Šodien tavas jūtas var iegūt neparastu asumu. Pastiprināsies intuīcija, pareģošanas spējas. Tavas iespējas ir lielas – tu spēsi prognozēt tuvas nākotnes notikumus, pareizi noteikt stāvokli un lietu būtību. Iespējams, pie tevis vērsīsies pēc palīdzības. Atteikt nedrīkst. Tu varēsi noņemt radušos spriedzi, nodarbojoties ar iemīļoto vaļasprieku.

Mežāzis

Dienas pirmā puse būs saistīta ar finanšu problēmām. Pašlaik svarīgi ir koncentrēties uz galveno, ieskatīties lietu būtībā, pārvērst iedomāto īstenībā. Tu varēsi apvienot sevī atjaunotnes vēlmi un skaidru, saprātīgu skatījumu uz lietām. Tā rezultātā dienas otrajā pusē var būt liela iespēja gūt materiālus panākumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Atvainojies, ja uzskati sevi par vainīgu kāda priekšā, un piedod tiem, kas tevi aizvainojuši. Neatkārto iepriekšējās kļūdas – tad attiecības ar seniem paziņām var kvalitatīvi mainīties. Pateicoties tam, dienas otrā puse dzīvē ienesīs mieru un līdzsvaru.

Zivis

Diena nav labvēlīga kontaktu veidošanai un aktīvai saskarsmei. Tu nespēsi jaunā veidā palūkoties uz pasauli – tev joprojām būs problēmas attiecībās ar apkārtējiem. Turpmākā notikumu gaita prasīs no tevis piesardzību un nosvērtību.

LA.lv