Mobilā versija
+5.1°C
Lilija, Liāna
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
19. janvāris, 2015
Drukāt

Desmit daudzbērnu ģimenēm dāvina pašu izvēlēta kultūras sarīkojuma apmeklējumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Noslēdzies bērnu kultūras projekta “Garā pupa” un auto preču un piederumu vairumtirdzniecības uzņēmuma “Getz Bros.&Co. (Latvia)” rīkotais konkurss daudzbērnu ģimenēm, kurā iespēju bez maksas apmeklēt pašu izvēlētu kultūras pasākumu un apmaksātus ceļa izdevumus saņems desmit ģimenes, informēja “Ascendum”.

Decembrī biedrības “Ascendum” bērnu kultūras projekts “Garā pupa” izsludināja konkursu, kas daudzbērnu ģimenes aicināja izvēlēties pasākumu no bērnu kultūras kalendāra, uzrakstīt trīs jaunā gada apņemšanās un nelielu aprakstu par ģimeni, tā gūstot iespēju apmeklēt šo pasākumu, kā arī apmaksātus ceļa izdevumus. Sākotnēji tika plānots atbalstīt sešas ģimenes, taču, tā kā dalībai konkursā bija pieteikušās negaidīti daudz ģimenes, biedrības “Ascendum” un “Getz Bros.&Co. (Latvia)” žūrija nolēma apbalvot desmit ģimenes.

Konkursā uzvarējuši Čamānu ģimene no Ilūkstes, Jungerfermaņu ģimene no Jelgavas, Leonu ģimene no Skrundas novada, Taboru ģimene no Auces, Kalmaņu ģimene no Talsu novada, Ridjonoku ģimene no Jelgavas novada, Kreicbergu ģimene no Cēsīm, Kristsonu ģimene no Mārupes, Valteru ģimene no Rojas novada un Jansonu ģimene no Līvānu novada. Uzvarētāji izvēlējušies apmeklēt dažādus koncertus un izrādes Rīgā un Cēsīs – “Disneja karuselis”, “Burvis no Oza zemes”, “Karslons lido”, “Sniegbaltīte un 7 rūķīši”, “Kartupeļu opera”, “Riekstkodis”, “Sarkangalvīte un vilks”.

Bērnu kultūras projekts “Garā pupa” mudina ikvienu Latvijas ģimeni apmeklēt daudzveidīgos kultūras pasākumus, kas visi vienkopus atrodami bērnu kultūras kalendārā ŠEIT.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+