Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. novembris, 2014
Drukāt

Desmit dienās VVD iekšējos ūdeņos un jūrā atrod 122 maluzvejnieku tīklus

maluzvejnieki

Desmit dienu laikā Valsts vides dienests (VVD) iekšējos ūdeņos un jūrā atradis 122 nelikumīgus makšķerēšanas un zvejas rīkus, informēja dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Ņikitina.

Maluzvejnieku tīklos bojā gājušo zivju vērtība aprēķināta 4053 eiro apmērā, bet kopējais pārkāpējiem uzliktais naudas sods par nelikumīgu makšķerēšanu un zveju veido 5385 eiro.

Ņikitina pastāstīja, ka laika posmā no 10. līdz 18. novembrim VVD zvejas kontroles inspektori sadarbībā ar Valsts un pašvaldību policiju, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem veikuši 91 zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārbaudi iekšējos un Baltijas jūras ūdeņos.

Desmit dienu laikā VVD zvejas kontroles inspektori sastādījuši 16 administratīvā pārkāpuma protokolus par makšķerēšanas un zvejas noteikumu pārkāpumiem un no ūdenstilpnēm izcēluši 122 makšķerēšanas un zvejas rīkus.

Uzsākts viens kriminālprocess par nelegālu zivju ieguvi lielā apjomā.

VVD atgādina, ka līdz novembra beigām turpinās lašu un taimiņu nārsts.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.4
Alūksne +3.2
Daugavpils +3.7
Saldus +3.6
Liepāja +5.2
Jelgava +4.4
Ventspils +5.1
Limbaži +4
Madona +3.9
Rēzekne +3.8
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+