Kokteilis
Mīli

Desmit lietas, kas tev dzīvē vajadzīgas vairāk nekā vīrs. Iedvesmojošas atziņas1

Foto – Shutterstock

Īsti draugi

Sabiedrība joprojām piešķir lielu nozīmi tam, vai sieviete ir precējusies, tāpēc diezgan viegli ir sajusties kā neveiksminiecei, ja tu nekādi nevari atrast vīru. Un – lai gan ir brīnišķīgi, ja tev tas tomēr ir izdevies, patiesībā nav nekā briesmīga, ja tu viņu nekad neatradīsi, kamēr tev ir lūk kas:

Svarīgs ir nevis draugu daudzums, bet kvalitāte. Pat pašiem neatkarīgākajiem cilvēkiem vajadzīgs viens vai divi draugi, uz kuriem var paļauties jebkurā laikā. Ja tev ir šādi draugi, tavam ģimenes stāvoklim nav nozīmes.

Iemīļots darbs

Dzīve ir pārāk īsa, lai tērētu to ciešanām. Nauda ir svarīga lieta, taču – ja tu neieredzi savu darbu, tu nekad nebūsi laimīga pat tad, ja tev ir vīrs. Tev nepieciešams darbs, uz kuru tu gribi iet. Un tas cita starpā padarīs tavu dzīvi vērtīgu.

Pašpietiekamība

Foto: Fotolia

Daudz ko paveikt kļūst vieglāk, kad tev blakus ir kāds, taču nav nekā iedvesmojošāka par apziņu, ka tu ar visu vari tikt galā pati. Pašpietiekamība nāk ar laiku, bet kolīdz tu to iegūsi, tev vairāk nebūs jābūt atkarīgai no otra cilvēka. Būs vai nebūs tev attiecības, tava pašpietiekamība palīdzēs tev līdz mūža galam.

Finansiālā neatkarība

Tas sniedz īpašu apmierinājuma sajūtu, kad tu zini, ka vari samaksāt par visu, ko vēlies. Un tas ir vitāli svarīgs faktors.

Aizraušanās un hobiji

Pat tad, ja tu mīli savu darbu, pārliecinies, ka arī viss pārējais, ko tu dari, sniedz tev prieku. Katram laiku pa laikam ir jāatpūšas no visa un tev jānododas kādam hobijam – sporta veidam, rokdarbiem, ceļojumiem. Ja tev ir tas, ko tev patiešām dzīvē patīk darīt, tas ir daudz svarīgāk nekā būt precētai vai nē.

Spēcīga pašvērtības sajūta

Foto-Shutterstock

Kad tu skaidri zini, cik esi vērta, tu nekad nepiekritīsi saņemt kaut ko mazāku. Nepieciešams daudz laika un pūļu, lai saprastu, cik lielā mērā tev sevi ir jānovērtē. Taču – ja tu to neizdarīsi, tad vienreiz pamodīsies un sapratīsi, cik daudz laika un spēka esi iztērējusi nepareizajiem cilvēkiem un nepareizajām lietām. Pašvērtības sajūta ir garantija tam, ka gan dzīvē, gan mīlestībā, tu saņem tikai to, ko gribi un kas tev pienākas.

Kaut kas, kas motivē tevi

Tas, ka liek tev kļūt labākai. Tas var būt darbs, sports, sociālā dzīve, bet varbūt personiskā attīstība. Dažkārt motivāciju ir grūti atrast, taču to nepieciešams darīt, lai neiestrēgtu vienā punktā.

Organizētas rūpes par sevi

Nevajag būt par fitnesa guru vai “sēdēt” tikai uz zaļajiem kokteiļiem, lai rūpētos par sevi. Tev ir tikai viens ķermenis un tev jāievēro tāds dzīvesveids, lai tas funkcionētu vislabākajā veidā. Esi vesela un laimīga.

Laimes sajūta, kas nav atkarīga no tava ģimenes statusa

Saistītie raksti

Vieniem cilvēkiem patīk būt attiecībās, citi izvēlas dzīvot vieni. Bet viena lieta ir atzīt, ka tev labāk ir attiecībās, bet cita, ka viss tavs emocionālais stāvoklis ir atkarīgs no otra cilvēka. Kad tu spēsi atrast daudz citu laimes un prieka avotu dzīvē, tad laulība būs tikai patīkams bonuss tam visam.

Patiesa mīlestība pret sevi

Pēdējais, kas tev vajadzīgs, ir iziet pie vīra tikai tāpēc, ka tev dzīvē nepietiek mīlestības. Pati patiesākā mīlestība, kāda pastāv, ir tā, kādai mums ir jābūt pret sevi neatkarīgi no tā, vai mēs to saņemam vēl no kaut kurienes.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv