Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
15. jūnijs, 2017
Drukāt

Desmit lietas, kas tev dzīvē vajadzīgas vairāk nekā vīrs. Iedvesmojošas atziņas (1)

1. Īsti draugi

1no10
Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Sabiedrība joprojām piešķir lielu nozīmi tam, vai sieviete ir precējusies, tāpēc diezgan viegli ir sajusties kā neveiksminiecei, ja tu nekādi nevari atrast vīru. Un – lai gan ir brīnišķīgi, ja tev tas tomēr ir izdevies, patiesībā nav nekā briesmīga, ja tu viņu nekad neatradīsi, kamēr tev ir lūk kas:

Svarīgs ir nevis draugu daudzums, bet kvalitāte. Pat pašiem neatkarīgākajiem cilvēkiem vajadzīgs viens vai divi draugi, uz kuriem var paļauties jebkurā laikā. Ja tev ir šādi draugi, tavam ģimenes stāvoklim nav nozīmes.

 1. Īsti draugi
 2. Iemīļots darbs
 3. Pašpietiekamība
 4. Finansiālā neatkarība
 5. Aizraušanās un hobiji
 6. Spēcīga pašvērtības sajūta
 7. Kaut kas, kas motivē tevi
 8. Organizētas rūpes par sevi
 9. Laimes sajūta, kas nav atkarīga no tava ģimenes statusa
 10. Patiesa mīlestība pret sevi

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. galvas izskalošana

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+