Mobilā versija
+15.8°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
21. oktobris, 2016
Drukāt

Desmit rituāli laimīgākai ģimenes dzīvei. Šoreiz nekādas maģijas!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Meklējot vienkāršus labumus un priekus, mēs nereti esam gatavi piesaistīt Sauli, Mēnesi un visus svētos kopā, skaitīt mantras, minēt mandalas un traukties vērot krītošās augusta zvaigznes, bet viss var izrādīties daudz vienkāršāk.

Viss sākas tieši tavā degungalā, tavās mājās un ģimenē.

Ja tā padomā: tavs rīts var sākties jauki, bet, ja kāds no tuviniekiem (pat tikai ar tālruņa zvanu) sabojās noskaņojumu, vajadzīgs daudz spēja, lai noskaņotos uz labu dienu, un reizēm tas nemaz neizdodas.

Tieši tāpēc, ka mēs gaidām nepatikšanas, visu laiku esot trauksmes stāvoklī pat par sīkumiem (piemēram, vai pietiks sīknaudas maizei vai maizei ar sviestu), palaižam garām daudz ikdienišķu, bet patīkamu lietu, kas citos apstākļos raisītu smaidu.

Atceries savu bezrūpīgo bērnību vai studenta gadus – dzīve bija aizraujoša un nav svarīgi, ka jau rīt (mammai bija taisnība!) gulēsi gultā ar temperatūru, toties šodiena izdevās neaizmirstama un prieka pilna! Pat tad, kad draudīgās sesiju parādu astes nozīmēja brīvdienas pavadīt pie rasējamā dēļa vai klasiķa darbu sējuma, tu īpaši neuztraucies, jo kaut kas jautrs brīvdienās atgadījās vienmēr.

Kā jau tu nojaut, tas viss atkarīgs no tavas uztveres un attieksmes. Tāpēc dāvinām desmit ģimenes veiksmes rituālus, kurus viegli var īsteno jebkurš. Ja tie kļūs par ieradumu kaut vai tev vien, dzīve pavisam noteikti izmainīsies arī apkārtējiem – uz labo pusi!

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+