×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. oktobris, 2016
Drukāt

Desmit rituāli laimīgākai ģimenes dzīvei. Šoreiz nekādas maģijas!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Meklējot vienkāršus labumus un priekus, mēs nereti esam gatavi piesaistīt Sauli, Mēnesi un visus svētos kopā, skaitīt mantras, minēt mandalas un traukties vērot krītošās augusta zvaigznes, bet viss var izrādīties daudz vienkāršāk.

Viss sākas tieši tavā degungalā, tavās mājās un ģimenē.

Ja tā padomā: tavs rīts var sākties jauki, bet, ja kāds no tuviniekiem (pat tikai ar tālruņa zvanu) sabojās noskaņojumu, vajadzīgs daudz spēja, lai noskaņotos uz labu dienu, un reizēm tas nemaz neizdodas.

Tieši tāpēc, ka mēs gaidām nepatikšanas, visu laiku esot trauksmes stāvoklī pat par sīkumiem (piemēram, vai pietiks sīknaudas maizei vai maizei ar sviestu), palaižam garām daudz ikdienišķu, bet patīkamu lietu, kas citos apstākļos raisītu smaidu.

Atceries savu bezrūpīgo bērnību vai studenta gadus – dzīve bija aizraujoša un nav svarīgi, ka jau rīt (mammai bija taisnība!) gulēsi gultā ar temperatūru, toties šodiena izdevās neaizmirstama un prieka pilna! Pat tad, kad draudīgās sesiju parādu astes nozīmēja brīvdienas pavadīt pie rasējamā dēļa vai klasiķa darbu sējuma, tu īpaši neuztraucies, jo kaut kas jautrs brīvdienās atgadījās vienmēr.

Kā jau tu nojaut, tas viss atkarīgs no tavas uztveres un attieksmes. Tāpēc dāvinām desmit ģimenes veiksmes rituālus, kurus viegli var īsteno jebkurš. Ja tie kļūs par ieradumu kaut vai tev vien, dzīve pavisam noteikti izmainīsies arī apkārtējiem – uz labo pusi!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+