Mobilā versija
+16.6°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
18. septembris, 2016
Drukāt

Desmit seksa veidi, kas var gadīties katram

Foto no Shutterstock.comFoto no Shutterstock.com

Katrs sekss ir neatkārtojams un vienreizējs, tomēr vērīgi cilvēki ir atradušas dažas sakarības, kas devušas iespēju iedalīt seksu desmit veidos, kas var gadīties katra cilvēka dzīvē.

Iepazīšanās sekss. Viss notiek vienlaikus kautrīgi, kā iepazīstot ko jaunu. Beidz ne vienlaikus un daudzreiz ar zināmu diskomfortu. Tomēr šādā reizē uzzinām par partneri, un notiek tālāka izvēle starp “būt” vai “nebūt”.

Atvadu sekss. Jau zināms, ka turpinājums nebūs. Tomēr vēl cenšamies paildzināt to mirkli, kas neizbēgami beigsies. Un vispār nav skaidrs, kāpēc mēs to darījām?

Salabšanas sekss. Kad viss notiek pēc strīda vai skandāla. Ar mērķi šo strīdu aizmirst vai vismaz nedaudz nolīdzināt.
No kājām gāzošais. Tas ir pieredzējušākiem pāriem, kuri beidzot mēģina izbeigt rutīnu. To var salīdzināt ar šampānieša dzeršanu pēc tam, kad ilgstoši lietots gāzētais ūdens.

Gadījuma sekss. Tas ir bez tālākām saistībām. Un visbiežāk – kad sperts sānsolis. Arī visnedrošākais, “un ja manējā kaut ko uzzina”. Tālā komandējumā vai citā valstī, kur caurbrauc. Ar tādu labāk (drošs paliek drošs) nenodarboties. Ja nevar valdīties, tad tā vietā labāk aiziet uz rokkoncertu vai sporta pasākumu.

Tu esi labs gultā, bet dzīvē negribētos satikties. Tas līdzinās gadījuma seksam. Tomēr šeit ir iespēja, ka ar vienu cilvēku var mīlēties vairākas reizes. Parasti gan nekādas labas atmiņas pēc šādas saiešanās nepaliek.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+