×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Desmit Siguldā izmestiem kucēntiņiem meklē mājas un palīdzību barības sagādē (6)

Foto - "Labās mājas"Foto - "Labās mājas"

Juglas dzīvnieku patversmē “Labās mājas” nokļuvuši desmit kucēni, kuri atrasti Siguldā izmesti uz ielas. Patversmes darbinieki šobrīd meklē sunīšiem jaunus saimniekus un lūdz palīdzību barības iegādē mazuļiem, kā arī mēģina noskaidrot, kurš tik nežēlīgi izrīkojies ar mazuļiem.

“Šodien mūsu patversme kļuva bagātāka par 10 suņiem. Lai gan šobrīd mute īsti neveras pīkstošās radības saukt par suņiem. Pūpoliņi, ronēni, kunkulīši… Viņi reiz būs suņi, ja vien liktenis viņiem būs labvēlīgs. Desmit dienu ilgajā dzīvē pagaidām viņiem liktenis bija gana labvēlīgs. Piedzima, dienas desmit pie mammas pupa padzīvoja un tad – brutāli tika izmesti uz ielas. Par laimi ne mežā vai kādā grāvī, bet uz ielas. Lauku ielā 8, Siguldā,” teikts mājaslapā www.patversme.lv.

Patversme, lai cik ļoti gribētu vienmēr, tomēr itin bieži likteņa labvēlīgo pirkstu nav spējīga nospēlēt. “Izbarot desmit mutītes (pagaidām tikai un vienīgi ar kucēnu pienu ) – vienas diennakts ēdināšana mums izmaksā 80 eiro. Un tā katru dienu vēl vismaz divas nedēļas desmit kunkuļi būs naski 1120 eiro noēdāji. Kur vēl atblusošana (kažociņi pilni), vēlāk attārpošana, vakcinācija. Tāpēc šobrīd ļoti lūdzam šo desmit, par mata tiesu no nāves izglābto mazo dzīvībiņu vārdā atbalstu kucēna piena iegādē. Diemžēl, bet patversmes šībrīža finansiālie resursi izbarot kucēnus nepieļauj,” aicina patversmes darbinieki.

Mūsu norēķinu rekvizīti:
Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa Reg.Nr. 40008048503
AS “Citadele banka”: kods – PARXLV22, konts – LV66PARX0000575561012
AS “Swedbanka”: kods: – HABALV22, konts – LV95HABA0551003865018
PayPal konts ziedojumiem patversmei: Paypal@patversme.lv

Patversme arī lūdz siguldiešus un Siguldas novada iedzīvotājus sniegt informāciju par suņu mammas iespējamajiem saimniekiem. “Sunīte, kas pasaulē laidusi 10 kucēnus – viņas grūsnība nebija nepamanāma. Sunīte varētu būt bezšķirnes, ap vidēja auguma. Ja jums ir kaut aizdomas, ko kurām mājām brutāli tika izmesti 10 kucēni drošai nāvei, tātad – dzemdējusi kucīte ir, piens pupiņos deg, bet mazuļu nav – lūdzu, sazinieties ar patversmi! Ar jebkuru informācijas drusku, ar jebkurām aizdomām par personām, kuras ir pastrādājušas šo noziegumu, vērsīsimies policijā. Tā vietā, lai sterilizētu kucīti, jūsu vidū dzīvojoši ļautiņi gatavi dzīvniekus nobendēt. Pēc pāris mēnešiem šī kucīte laidīs pasaulē nākamos mazuļus,” atgādina patversme.lv.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Ziedot vajadzētu bezsmadzeņu būtņu ārstēšanai,kamēr nav par vēlu.Kur cilvēkos tāds ļaunums rodas.

 2. pirms ziedot tomēr izsvērsim kam vajag vairāk-bērniem vai suņiem?

 3. Es gadus 10 atpakal,izbaroju kucenus ar kazas pienu,jo mate uzreiz pec dzemdinam nomira,izauga
  kartigi suni un nekada spec bariba nebija vajadziga.Neteresim ziedojumus tur,kur bez tiem var iztikt 🙂

  • Jums pilnīga taisnība,tieši tādā pat veidā(suņu mammai tikpat kā nebija piena),mēs kucēnus barojām ar govs pienu,šad tad pienā iemaisijām svaigu olu,arī visi bija smuki un izdzīvoja ,vēlāk atdevām cilvēkiem ,kuri tos sev vēlējās,viens palika arī pašiem.
   Tagad pienākuši laiki,spec.,super.,u.t.t. un tik ziedojiet,ziedojiet….arī tad ,kad tas nav vajadzīgs.

   • Kauna jums nav!!!!!! Kā var sevi aizstāvēt dzīvnieks un vēl tik mazs?Ja esat tik gudri,tad aizvediet to govs,kazas pienu uz patversmi.Galu galā piens ar par velti nav dabonams! DZĪVNIEKU NĪDĒJI!!!!!

    Ja man jāizvēlas,tad es ziedoju tikai un vienīgi dzīvniekiem!

    • Ja tik ļoti uztraucies par tiem dzīvniekiem, ņem tos visus pie sevis mājās un rūpejies, kas tev to liedz, nevis kaunini citus, dari labu un mīli citus

Draugiem Facebook Twitter Google+