Praktiski
Mājas mīluļi

Desmit suņu šķirnes, kuras nav lētas, bet ir neticami apburošas 0

Suns ir cilvēka labākais draugs. Ja jūs vēlaties noteiktas šķirnes, ar ciltsrakstiem vai vēlamā krāsā konkrētu suni, esiet gatavi šķirties no milzīgas naudas summas.

Ir daudz suņu, kurus atļauties var tikai ļoti bagāti ļaudis. Lūk, iepazīstieties ar visdārgāko suņu sarakstu!

Lorem ipsum
FOTO: Leta

1. Pomerānijas jeb punduršpics
Tas tika radīts Pomerānijas provincē no senām špicu sugām. Šie suņi mīl cilvēkus, labi satiek ar bērniem un citiem dzīvniekiem. Šie miniatūrie dzīvnieki ir ļoti aktīvi telpās un ir laba izvēle dzīvokļu īpašniekiem. Lai arī šie suņi sver tikai 1,9–3,5 kg, to cena ir tāda, ka to iegādei var nākties ņemt kredītu – 1500–2500 eiro.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

2. Argentīnas dogs
Šie suņi rada biedējošu iespaidu, un, jāatzīst, kā mednieki tie var būt diezgan agresīvi. Iegādājoties šīs šķirnes suni, ieteicams algot profesionālu treneri, tādēļ ka Argentīnas dogs var būt bīstams, ja tas nav atbilstoši apmācīts. Lai iegādātos šo brīnišķīgo sargsuni jūsu ģimenei un mājai, jums par kucēnu būs jāsamaksā 2000–3000 eiro.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

3. Akita – inu
Akita – inu izcelsme rodama Japānā, bet šodien eksistē divi dažādi paveidi: japāņu un amerikāņu. Šie suņi ir ļoti draudzīgi, taču var būt arī ļoti spītīgi un nepakļāvīgi. Japāņu šķirne ir dārgāka par amerikāņu. Par šīs šķirnes kucēnu būs jāmaksā 1500–2500 eiro.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

4. Rotveilers
Vēsturiski šīs šķirnes suņi tika izmantoti kā ganu suņi. Tagad šie suņi tiek uzskatīti par ļoti labām auklēm un ir lieliski ģimenes sargi. Viņus bieži izmanto kā glābējsuņus, policijas suņus un suņus–pavadoņus. Lai arī šī šķirne mūsdienās ir populāra un izplatīta, daži šīs šķirnes pārstāvji atkarībā no ciltsrakstiem var maksāt ne mazāk par 1200 eiro.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

5. Faraonu suns
Lai arī šie suņi līdzinās senajiem ēģiptiešu suņiem, viņiem nav ēģptiešu ciltsrakstu. Viņu izcelšanās ir noslēpums. Tie ir gudri, aktīvi un draudzīgi. Turklāt šie suņi “nosarkst” , kad ir uzbudināti, – viņu deguns un ausis iegūst rozā nokrāsu. Vidējā šīs šķirnes suņa cena – 2500 eiro.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

6. Azavaks. Kucēna cena svārstās 1500–2500 eiro robežās.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

7. Tibetas mastifs. Kucēna cena svārstās 2000-4000 eiro robežās.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

8. Čau-čau. Kucēna cena svārstās 900-2500 eiro robežās.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

9. Mazais lauvas suns – šicū. Kucēna cena svārstās 800-1700 eiro robežās.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

10. Samojeds. Kucēna cena svārstās 800-2500 eiro robežās.

LA.lv