Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. februāris, 2014
Drukāt

Desmitiem pusaudžu baumu dēļ pirmdienas vakarā traucē policijas darbu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēdējo stundu laikā policija ir saņēmusi desmitiem zvanu no pusaudžiem, kuri bijuši pārliecināti, ka viņu sarunas policija noklausās, liecina Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes pirmdien vakarpusē sniegtā informācija.

Izrādās interneta vidē izplatījušās baumas, ka esot veids, kā pārbaudīt, vai kāds noklausās tavas sarunas. It kā esot jāzvana uz savu tālruņa numuru, pieliekot priekšā ciparu “0”. Saskaņā ar baumām šādā veidā zvanītājs tikšot savienots ar personu, kas noklausās sarunas.

VP norāda, ka policiju joprojām no dažām ierīcēm var sazvanīt pa tālruni 02. Latvijā mobilo tālruņu numuri sākas ar ciparu 2, tādēļ, pieliekot priekšā ciparu “0”, jaunieši faktiski piezvana policijai. Šādos gadījumos bieži nav būtiski tas, vai pēc cipariem 02 ir ievadīti vēl citi cipari – pārsvarā gadījumu operators automātiski savieno ar drošības dienestiem, šajā gadījumā – policiju.

Policija lūdz neizplatīt šādas baumas, jo ziņkārīgo jauniešu zvani būtiski traucē policijas darbu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā varētu būt. Reiz nācās zvanīt uz numuru, kurā citu ciparu starpā ir 04, un, kā tik tieku līdz 04, uzreiz savieno ar gāzes avārijas dienestu.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+