×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
22. novembris, 2016
Drukāt

“Deutschland 83” saņem starptautisko “Emmy” balvu par labāko dramatisko seriālu

Foto - Leta/ReutersFoto - Leta/Reuters

Starptautisko “Emmy” balvu pasniegšanas ceremonijā Ņujorkā par labāko dramatisko seriālu atzīts Vācijas televīzijas seriāls “Deutschland 83”, kas stāsta par Auksto karu.

Seriāls, kurā attēloti jauna Austrumvācijas karavīra spiegu gaitas Rietumvācijā, saņēmis kritiķu uzslavas ārvalstīs, bet Vācijā nav iekarojis lielu popularitāti.

Galveno lomu seriālā atveido 26 gadus vecais aktieris Jonass Naiss. Seriāls tika pārdots 38 starptautiskām raidorganizācijām un straumēšanas vietnēm.

Seriāla otrā sezona tiks pārraidīta 2018. gadā.

“Emmy” balvu kategorijā “labākā aktrise” saņēma vācu zvaigzne Kristiāna Paula par lomu televīzijas filmā “Unterm Radar”.

“Tas ir trakums. Tā ir lielākā lieta, kas ar mani jebkad notikusi,” aģentūrai DPA atzina 42 gadus vecā aktrise, kura par “Emmy” balvu sacentās ar tādām kolēģēm kā slavenā britu kinodīva Džūdija Denča.

Vācija uzvaras laurus plūca arī kategorijā “labākā dokumentālā filma”, kur balva piešķirta režisora Matiasa Bitnera filmai “Krieg der Luegen”. Tā stāsta par laika posmu pirms Irākas kara.

“Neviens Vācijas filmu festivāls nevēlējās izrādīt šo filmu. Visbeidzot tā nokļūst ASV, par ko arī patiesībā ir filma,” norādīja režisors.

Starptautiskā “Emmy” balvu ceremonija, kurā tika godināti labākie televīzijas raidījumi ārpus ASV, notika Ņujorkas “Hilton” viesnīcā ar Alanu Kamingu vadītāja lomā.

Nomināciju sarakstā dominēja Brazīlija ar septiņām nominācijām, savukārt Lielbritānija ieguvusi sešas, bet Vācija – piecas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+