Mobilā versija
+18.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
1. septembris, 2016
Drukāt

Deviņās klasēs 99 skolēni, deviņi pirmklasnieki

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Mācībām gatavs arī otrklasnieks Matīss Sprudzāns, kurš gan, atbildot uz jautājumu, vai gribas uz skolu, novelk: "Tik ļoti nē…" Vasara pavadīta angļu valodas, robotikas un zinātnes nometnēs, ar velosipēdu un kaķiem Pikačū, Britu un, protams, planšeti. Skolā patīk matemātika, peldēšana un futbols. Kopumā teicamas sekmes. Dienās grib kļūt par grāmatvedi biznesmeni.

Tuvojoties jaunā mācību gada sākumam, portāls LA.lv saviem lasītājiem piedāvā rakstu sēriju par gatavošanos skolas gaitām .

Šodien jaunajam mācību gadam gatava arī Pāvilostas novada Vērgales pamatskola. Vakar vēl tika mazgātas klases un nokrāsota gājēju pāreja uz sporta zāli. Kā uzskata direktors Gints Juriks, skola fiziski ir labā stāvoklī (pērn par 150 000 eiro atjaunota fasāde, ik gadus 7 – 10 tūkstošus pašvaldība iegulda iekšējos remontos) un arī skolēnu skaits pietiekams: pēdējos gados tas svārstās ap 100, bet, raugoties bērnudārza virzienā, tuvākajos gados skolēnu skaits varētu pieaugt par 7 – 10 bērniem. Tas nav slikts skaitlis, jo daudzās tuvākajās pamatskolās skolēnu skaits ir krietni mazāks, pat Pāvilostas vidusskolā ir vien 125 skolēni. Vērgales skolā ir 15 skolotāji. Jaunākais (26 gadus vecs) no viņiem ir sporta skolotājs Einārs Vārsbergs. Pārējiem esot 45+… Bet, kā saka direktors, vietu nav un jaunie nenāk – ja nu kāds akurāt uzprasītos, tad domātu.

Vakar pie Vērgales pamatskolas vēl tika nokrāsota gājēju pāreja uz sporta zāli. Foto - Artis DrēziņšVakar pie Vērgales pamatskolas vēl tika nokrāsota gājēju pāreja uz sporta zāli. Foto - Artis Drēziņš

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (9)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+