Mobilā versija
+19.2°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
24. augusts, 2016
Drukāt

Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīs

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu – par nolupušu nagu laku, ataugušām matu saknēm vai pēkšņi uzmetušos pumpu. Bieži vien tikai tu pati pamani, ka kaut kas ir nogājis greizi, citi to neredz.
Par lielāko daļu skaistuma problēmām, ar kurām katru dienu saskaras sievietes, vīrieši pat nenojauš. Tā ir cīņa par to, lai tu patiktu pati sev. Tavs mīļotais tevi uztver kopumā, nefokusējoties uz detaļām. “Cosmo” ir sastādījis deviņu “trūkumu” sarakstu, kas vīrieti absolūti nesatrauc.

Pedikīra neesamība

Tici, viņam nospļauties, kādā krāsā tev ir nolakoti kāju nagi. Viņš vispār neredz nekādu nepieciešamību tos krāsot. Visticamāk, tā esi tu, kas nevilks sandales, kamēr nebūsi aizgājusi uztaisīt pedikīru, jo vīrietis gan uzskata, ka tā ir tikai kaprīze un šī procedūra nav obligāta.

Neizraustītas uzacis

Tu pāris dienas neesi paspējusi veikt uzacu korekciju un jau uzskati sevi par Leonīdu Brežņevu, taču tajā pašā laikā tavs vīrietis uztver tavu seju kopumā, nevis detalizēti, tā kā dažus ataugušus matiņus viņš vienkārši neredzēs, ja vien tu pati viņam par to nepaziņosi.

Ataugusi kutikula

Viss šis stāsts par kutikulu, kas mūs briesmīgi kaitina un kuru mēs cenšamies noņemt visiem iespējamajiem veidiem, vīrietim vispār nav saprotama. Ja godīgi, viņi pat nezina, kas tā kutikula tāda ir. Skatoties uz taviem pirkstiņiem, viņš labi ja pamanīs tavu košo manikīru, bet visas pārējās detaļas – kā kutikulu – pavisam noteikti nē.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+