Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. decembris, 2014
Drukāt

Deviņgadīgais Dāvis devies ārstēties uz Filadelfiju (2)

Foto: Bērnu slimnīcas fondsFoto: Bērnu slimnīcas fonds

Deviņgadīgais Dāvis, kura ārstēšanai lielu daļu vajadzīgo līdzekļu ziedoja sabiedrība, otrdienas rītā kopā ar mammu un mediķiem devies uz Filadelfijas bērnu slimnīcu ASV, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “Rīta Panorāma”.

Kopā ar Dāvi un viņa māti uz ASV devies arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ķirurgs un reanimatologs – speciālisti, kuri varētu palīdzēt gadījumā, ja zēnam lidmašīnā pasliktinātos veselība.

Plānots, ka Filadelfijā Dāvis ieradīsies ap plkst.4:30 pēc vietējā laika jeb plkst.23 pēc Latvijas laika.

Aģentūra BNS ziņoja, ka deviņgadīgajam zēnam konstatēta smaga kombinēta patoloģija saistībā ar nepareizu limfas atteci no vēdera dobuma orgāniem, kā dēļ veidojas neatgriezeniski vielmaiņas traucējumi un iestājas imūndeficīta sindroms. Nesniedzot steidzamu palīdzību, slimības iznākums vairumā gadījumu ir letāls. Bērnu slimnīcas ārsti veikuši vairākas medicīniskas darbības, tostarp ķirurģisku limfas atteces traucējumu korekcijas mēģinājumu un citas, kas nav sniegušas cerēto. Ņemot vērā, ka Latvijā limfogrāfija netiek veikta un bērnu slimnīcas terapeitiskās iespējas ir izsmeltas, nolemts, ka nepieciešama ārvalstu palīdzība.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tā ir tautas saziedotā nauda ,un kurš ziedo,tas to dara no sirds, nekādu pateicību neprasot.

  2. Vai tiešām par naudu vel bija jaapmaksā 2 ārstu ekskorts .? Jocīgi , ka it kā bez vērības atstātais tagad kļūst par pašu privedleģētāko bērnu . Ja mēs ārstēsim kādus 30 piveleģētākos , tad citiem būs piga un budzets tukjšs .Pus miljons $ par vienu bērnu , tas ir ārprāts . Vai Dāvis ar svītu spēs no sirds pateikt paldies . Zane Lagzdiņa to nemācēja

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+