×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
6. decembris, 2016
Drukāt

Deviņi garderobes priekšmeti, kas padara tēlu lētāku. Vai tev to vajag? (10)

1

Izskatīties muļķīgi un nebūt uz modes viļņa – kas gan var būt briesmīgāks jebkurai sevi cienošai skaistulei? Lai nekad nenonāktu neveiklā situācijā un vienmēr sekotu modei, nekavējoties tiec vaļā no šīm aktualitāti zaudējušajām lietām!

1. UGG zābaki ar spīguļiem
2
Runa nav par oriģinālajiem zābakiem, kas patiešām silda pat vislielākajā salā. Runa ir par bezgaumīgajiem viltojumiem, kurus dāmas iegādājas pazemes tuneļu tirdzniecības vietās un tirgū. Nekavējoties izmet šos ar pērlītēm, fliteriem un citiem spīguļiem dekorētos zābakus atkritumu tvertnē!

2. Plisēti svārki līdz zemei
3
Par maz teikts, ka pašlaik modē ir nākuši midi garuma svārki. Der arī atcerēties, ka gari plisēti svārki ziemā var kļūt par nopietnu šķērsli pārvietojoties. Sapīties garajos svārkos ir ļoti viegli, bet kam gan patīk nokrist ielas vidū.

3. Augstpapēžu kurpes ar platformu
4
Šāds neērts kurpju modelis vizuāli liks izskatīties smagnējai jebkuras sievietes kājai, padarot to līdzīgu pakavam. Tāpēc nevajag riskēt – tu taču nevēlies izskatīties muļķīgi un neveikli.

4. Čemodāna tipa somas
6
Čemodāns, ko mēs, sievietes, saucam par somu, jau sen vairs nav aktuāls. Tā vietā izvēlies nelielu mesendžersomu, kurā ielikt patiešām svarīgākās lietas. Bet pārējās atstājiet mājās.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Kopš kura laika sievietes ap 30 nevar nēsāt interesantas zeķubikses?

  2. Nu nezinu man pat ļoti patīk šie ieteikumi !

  3. kā var rakstīt šādas muļķības?

  4. Aptrūkās par ko rakstit? Pie tam saturs ļoti diskutabls

  5. Kāda iedomība no raksta autora puses “Man tas nepatīk tāpēc nevalkājiet!”. Diezgan neadekvāti izklausās.

  6. Nebija ar ko aizpildīt LA šodien? Muļķīgs raksts. Pie tam saturs apšaubāms

  7. Nav man skaidrs, sanāk, ka tādēļ, ka es uz darbu ņemu līdzi vismaz litra ūdens pudeli, lai uzņemtu pietiekamu ūdens daudzumu un arī mājās gatavotas pusdienas (kas nav sauja salātu) un parasti arī kādu banānu un ābolu vai pat vairākus, attiecīgi tam visam vajag pietiekami ietilpīgu somu, tad tāpēc es izskatos lēti?

  8. Tiešām stulbums dažam piekrītu dažam ne
    Piemeram platforma kurpes ir ļoti ertas un netaisos noviņam šķirties

Draugiem Facebook Twitter Google+