×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. decembris, 2014
Drukāt

Deviņi patiesi un skumji stāsti, kā otrā pusīte pieķerta neuzticībā (4)

1. Kad paziņo mīļākā

1no9
Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com
Foto: shutterstock.com

Mīļotā cilvēka neuzticība ir sāpīgs nodarījums, kam parasti ir arī ilglaicīgas sekas. Tiesa, neraugoties uz attiecību daudzveidību, veidi, kā partneris tiek pieķerts neuzticībā, gan ir apbrīnojami līdzīgi. Tos apkopojis arī “Huffington Post”.

Kad paziņo mīļākā. “Par vīra neuzticību man paziņoja viņa mīļākā mūsu draudzenes kopīgajās kāzās. Reakciju par šo jaunumu paturēju pie sevis līdz brīdim, kad kāzas pametām – negribēju sniegt viņam apmierinājumu redzēt sevi kā nenormālo, kura sabojā kāda īpašo dienu.”

 1. Kad paziņo mīļākā
 2. Telefona rēķins
 3. Facebook
 4. Pusceļā uz jauno dzīvi
 5. Pieķerts darbībā
 6. Īsziņas
 7. Iepazīšanās aplikācijas atgādinājums
 8. Pārnakšņošana pie bosa
 9. Apdrošināšana

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Kpc divi pieauguši cilvēki dzīvo kopā,ja viens vai otrs krāpj? Laikam jau patīk pats krāpšanas piedzīvojums…….. Citādi-,ja jau krāpj,tad mīlestības tur nav,tas skaidrs tad kāpēc mocīties dzīvojot kopā un krāpt???? Izšķiries un dzīvo kā gribi! Bet ,nē,lbk zaglīgi ielīdīs kādas/a gultā un uzvilks/uzsvempsies pa kluso uz gala…fui!!!!!Tāda tipa cilvēki nedomājot ielīdīs arī svešā naudasmakā.KĀ LIKUMS!

 2. Ja sieva nedod, tad pati vainīga! Vīrietim vajag seksu un viņš to dabūs vienalga no nuras!

 3. Uzticība vai neuzticība – viss viens! Vienīgais, ko vēlētos, lai abu mīlnieku “kopošanās” (es atvainojos par šo neglīto vārdu…) nenotiktu mūsmājās un manā gultā. Pārējais – dzīve nav vienkārša, neviens to nav nodzīvojis pēc Bībeles!…

Draugiem Facebook Twitter Google+