×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
19. jūlijs, 2014
Drukāt

Deviņi “Positivus” apmeklētāji nonākuši ārstniecības iestādēs

Foto-LETAFoto-LETA

Pagājušajā diennaktī ārstniecības iestādēs nonākuši deviņi festivāla “Positivus” apmeklētāji, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Bukša gan norādīja, ka nopietnas problēmas pagaidām nav bijušas – cilvēki nogādāti ārstniecības iestādēs ne tikai palīdzības sniegšanai, bet arī papildu izmeklējumiem un diagnozes precizēšanai.

Pāris festivāla apmeklētāju guvuši vieglas traumas, piemēram, vaļējas brūces pierē vai kājā. Savukārt kāda jauniete vērsusies pie mediķiem, sūdzoties par stiprām galvassāpēm, ko, visticamāk, izraisījusi iepriekšēja saslimšana, kas saistīta ar muguru.

Daži jaunieši nogādāti slimnīcā pēc pārmērīgas iedzeršanas.

Kopumā slimnīcā nonākuši jaunieši 16 līdz 21 gada vecumā, lielākā daļa drīz vien no ārstniecības iestādes izrakstīti.

Bukša norādīja, kas saskaņā ar līgumu, kas noslēgts ar festivāla organizatoriem, pasākuma teritorijā izveidoti pirmās palīdzības posteņi un mediķu telts. Līdz ar to nepieciešamības gadījumā speciālistu palīdzība pieejama nekavējoties.

Kā ziņots, Salacgrīvā 18., 19. un 20.jūlijā norisinās mūzikas fetivāls “Positivus”, kas ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem mūzikas un mākslas festivāliem Baltijā. “Positivus” šogad norisinās jau astoto reizi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+