Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
18. oktobris, 2014
Drukāt

Deviņos mēnešos reģistrē par 60% vairāk luksusa klases automašīnu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijā šogad deviņos mēnešos reģistrētas 67 jaunas luksusa klases automašīnas, kas ir par 59,5% vairāk nekā attiecīgajā laikā gadu iepriekš, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.

Tostarp 2014.gada deviņos mēnešos reģistrētas 34 “Mercedes-Benz” S klases automašīnas, pa astoņiem “Bentley Flying Spur” un “Audi A8” spēkratiem, ka arī pa sešām “Porsche Panamera” un “Lexus LS” automašīnām.

Tāpat šogad iegrāmatotas trīs “Volkswagen Phaeton” automašīnas, kā arī pa vienam “Maserati Quattroporte” un “Jaguar XJ” spēkratam.

Pērn deviņos mēnešos Latvijā reģistrēja 42 jaunas luksusa klases automašīnas.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt savu biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas kas latvijaa ir lux,tas rietumos nau nekas ipass.

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+