Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. augusts, 2014
Drukāt

Deviņstāvu ēkā Purvciemā iemaldās zalktis (2)

zalktis2

Ceturtdien kādas deviņstāvu ēkas Rīgā, Purvciemā balkonā iemaldījies zalktis.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, dzīvokļa iemītnieki Ilūkstes ielas 103.namā par negaidīto viesi glābējus informējuši plkst.10.03, lūdzot palīdzību tikt no viņa vaļā.

Glābēji zalkti savākuši un izlaiduši mežā.

Kā norāda VUGD pārstāvis, zalkša nonākšana dzīvojamās mājas balkonā šajā pilsētas rajonā ir nedaudz pārsteidzoša, ņemot vērā, ka tuvumā nav mežu vai parku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja šis zalktis nebija aizmaldījies līdz devītajam stāvam, tad viņš, iespējams, nemaz nestādījās priekšā, cik mājai stāvu, cik tā augsta augsta.
    Un tad šī māja ne ar ko neizceļas starp tūkstošiem citu dažāda augstuma māju, un arī šis zalktis ne ar ko neizceļas starp tūkstošiem savas cilts brāļu un māsu.

  2. Visticamāk, ka kāds kaimiņš “pajokoja”.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+