Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Dibinās Rīgas Futbola akadēmiju (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Līdz ar 2014. gada Pasaules Futbola čempionāta finālspēli Brazīlijā Rīgā tiks uzsākts futbola attīstības un jauno talantu kaldināšanas projekts – Rīgas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas futbola federāciju dibinās Rīgas Futbola akadēmiju.

Kā informē Rīgas domē, akadēmijā galvaspilsētas futbola klubu jaunajiem talantiem vairākas reizes mēnesī būs iespēja apmeklēt meistarklases un attīstīt savu sportisko meistarību viena no Latvijas labākajiem treneriem – Aleksandra Starkova un viņa pieaicinātu treneru vadībā.

Rīgas Futbola akadēmijas dibināšanas svinīgais pasākums notiks pirmdien, 14. jūlijā, plkst. 11.00 Rīgas Futbola skolas sporta bāzē.

Rīgas Futbola akadēmijas dibināšanas svinīgajā pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR), Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Rīgas domes Īpašuma departamenta vadība, kā arī Latvijas Nacionālās izlases galvenais treneris Marians Pahars, Rīgas futbola klubu audzēkņi un viņu vecāki.

Rīgas Futbola akadēmija ir viens no Rīgas pašvaldības 2015. – 2017. gada futbola attīstības programmas pamatprincipiem. Akadēmijas radīšanas mērķis ir izveidot talantīgu futbolistu atlases sistēmu un spēlētāju izaugsmes nodrošināšanu trīs vecuma U-13; U-14; U-15 grupās un nodrošināt šo grupu spēlētāju – Rīgas izlases startu – Latvijas mēroga un starptautiskos turnīros.

Rīgas Futbola akadēmija ļaus izveidot gan audzēkņu sporta meistarības, gan treneru profesionālās kvalifikācijas celšanas mehānismu. Līdztekus tam futbola akadēmija nodrošinās arī efektīvu pašvaldības jauno sporta bāžu izmantošanu.

Rīgas Futbola akadēmijas meistarklasēs tiks uzaicināti talantīgākie jaunie futbolisti no visiem galvaspilsētas klubiem, lai astoņas reizes mēnesī trenētos labāko Rīgas treneru vadībā.

Projekta īstenošana notiek ar Rīgas Brīvostas pārvaldes atbalstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Rietumvalstīs ir pilns ar tādām akadēmijām.Tajās vāc talantus no visas pasaules.Ja jau kaut kādu atblāzmu no tādas sistēmas dibina,tad vismaz visas Latvijas mērogā.Kāpēc tikai Rīga? Ventspilī arī ir līdzīgs veidojums,bet pieaugušo komandā naudu pelna tikai iebraucēji.Kāda tam visam jēga?

  2. un ko darīt lauku puikām???

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+