×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. augusts, 2015
Drukāt

Dīdžejošanas ābece

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zaks Efrons ir pārliecināts, ka filma “Mēs esam tavi draugi” ieņems tādu pašu vietu kā savulaik “Sestdienas vakara drudzis” ar Džonu Travoltu galvenajā lomā. To, vai tā būs, rādīs laiks, bet pagaidām “Vidusskolas mūzikla” zvaigzne stāv pie dīdžeja pults un, domājams, cer beidzot izrauties no mīlīga smukpuisīša ampluā.

Mainās laiks, mainās arī vērtības, un pirmo reizi Ķīniešu kinoteātra ilgajā vēsturē to piedārdināja elektroniskās mūzikas ritmi. Tieši šis kinoteātris, kuru burtiski ieskauj Holivudas slavenību plaukstu nospiedumi, bija izvēlēts par debitanta Maksa Džozefa filmas “Mēs esam tavi draugi” pirmizrādes vietu. Fotogrāfiem smaidīgi pozēja arī Zaks Efrons un kārtējā jaunā zvaigznīte ar modeles pagātni Emīlija Ratajkovski, kurai šajā lentē iedalīta galvenā sieviešu loma un kurai slavu sagādāja dalība pretrunīgi vērtētajā Robina Tikes videoklipā “Blurred Lines”.

Koulam ir 23 gadi – Zaks Efrons gan ir piecus gadus vecāks –, un viņa sapnis ir kļūt par pasaulslavenu dīdžeju. Pagaidām gan ar plāna piepildīšanu nevedas, jo viņš stāv krietni slavenākā kolēģa Džeimsa ēnā, tāpat kā nevedas Koula iecerētā hita radīšana, jo viss izklausās jau reiz dzirdēts. Kad viņam nejauši izdodas sadraudzēties ar savu elku, puisis uz savu sapņu darbu sāk skatīties citādām acīm, un pie vainas ir ne vien pieredzes bagātā Džeimsa profesionālie ieteikumi, gan viņa piemīlīgā draudzene un asistente vienā personā Sofija, kurai gan mīļotā pārlieku lielā aizrautība ar alkoholisko dzērienu lietošanu jau sen kā ir līdz brošai.

Dārd elektroniskā mūzika, ritmā viļņojas dejotāju pūļi, zibinās mobilie telefoni – “Mēs esam tavi draugi” ir īstena Kalifornijas jauniešu vasaras izklaides filma, kuras nozīmīgumu galvenā zvaigzne Zaks Efrons jau paspējis pielīdzināt leģendārajam “Sestdienas vakara drudzim”. Filmas veidotāji savukārt atklājuši, ka, pēc viņu domām, uz lielā ekrāna izdevies pārnest universālu stāstu, un tā arī ir galvenā “Mēs esam tavi draugi” problēma – scenārijs, notikumi, varoņi, to attiecības un arī problēmas ir tik universāli un paredzami, ka Džozefa filmai nav odziņas, kas to atšķirtu līdzinieč vidū. Tač mērķauditorija gan būs sajūsmā, klusi nopūšoties, ka vasaras brīvlaiks jau ir aiz muguras un šīs filmas noskaņās un vērienīguma ziņā ieturētas ballītes varēs rīkot vien nākamajā vasarā.

UZZIŅA

“Mēs esam tavi draugi”/”We Are Your Friends”

ASV, 2015.

Režisors: Makss Džozefs

Lomās: Zaks Efrons, Vess Bentlijs, Emīlija Ratajkovski, Šailo Fernandezs, Alekss Šafers

No 28. augusta “Kino Citadele”, “Cinamon”, “Multikino”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+