×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. decembris, 2014
Drukāt

“Die Zeit”: Krievijas izolācija biedē rietumu politiķus (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Daudzi politiķi rietumos baidās zaudēt to, kas Eiropā tika sasniegts pēc Berlīnes mūra krišanas, un ir neizpratnē, vai Krievija būtu jāuzlūko kā ienaidnieks, vēsta laikraksts “Die Zeit”.

Pēc laikrakstā teiktā, bažas par Maskavas un rietumu konflikta eskalāciju nedod miera daudziem politiķiem rietumos, ir sevišķi tiem, kam ir saistība ar aizsardzības un drošības sfērām. “Viņi baidās zaudēt to, kas tika sasniegts pēc Berlīnes mūra krišanas”. Turklāt viņi nesaprot, kā attiekties pret Krieviju, vai tā būtu jāuztver kā ienaidnieks.

Lai atgriešanās pie Aukstā kara nenotiktu, abām pusēm – Krievijai un NATO – ir jāuztur jau esošie sakaru kanāli vai arī jāveido jauni, raksta “Die Zeit” publikācijas autors.

Viņš atzinīgi vērtē vairāku rietumu politiķu spertos soļus konflikta deeskalācijas virzienā.

Publikācijas autors slavē Vācijas ārlietu ministra Franka Valtera Šteinmeijera paustās bažas par “kontakta trūkumu” un ierosinājumu izveidot NATO un Krievijas savstarpējas sadarbības mehānismu.

Turklāt pozitīvs signāls ir Francijas prezidenta Fransuā Olanda tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu Maskavā pagājušās nedēļas nogalē.

Tas pierādīja, ka ne tikai Vācija, bet arī citas valstis uzskata Krievijas izolāciju par bīstamu, raksta “Die Zeit”, norādot, ka arī Putins esot licis saprast, ka nevēlas pieļaut konflikta turpmāku eskalāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. KAS KAIŠ TIEM RIETUMU POLITIĶIEM??? VAI VIŅI VISPĀR ARĪ IR SPĒJĪGI DOMĀT??? PĒDĒJĀ RINDKOPA RAKSTĀ IR TOTĀLS NONSENSS!!! Vai viņi nesaredz, ka tiek uzskatīti par lētticīgiem??? Ja prezidents uzskata, ka NEVĒLAS pieļaut konflikta turpmāku eskalāciju, tad prezidents zina, KĀ TO NOVĒRST!?? KUR PROBLĒMA??? V.Šteinmeijeram jau nu VAIRĀK vajadzētu SAPRAST lietas sakni un būtību…Viņš tači ir vācietis pec tautības!?? NESAPROTU, PAR KĀDU “SADARBĪBU” NATO un KRIEVIJAI TAGAD VAJADZĒTU DEBATĒT, IEKAMS UKRAINĀ KRĪT UKRAIŅU KARAVĪRI UN TUR VĒL PIEDEVĀM KARO ČEČENI PRET UKRAINAS VIENOTĪBU??????????? MURGS!!!!!!!

  2. =raksta “Die Zeit”, norādot, ka arī Putins esot licis saprast, ka nevēlas pieļaut konflikta turpmāku eskalāciju. =
    Tad pacel klausuli – Neviens tanks, munīcijas auto un zaldāts ”atvaļinājumā” vairs nešķērsos Krievijas un Ukrainas robežu un iemaldījušies”tūristi” dosies mājās.
    Ar vārdiem nevēlas ir arī kaut kas pretējs – es runāju nē, bet jūs puiši tik uz priekšu…

  3. Dabiskas bailes – JO nekad nevar zināt KO izstrādās “”krievs””.

Draugiem Facebook Twitter Google+