×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. jūlijs, 2016
Drukāt

Laiks svinēt dzīves mirklību! Maiju horoskops 17.jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Dienas iedvesma kopā ar maiju kalendāru

8 Kan

Šodien zināmā mērā ir algas dienas! Tā ir diena, kurā mēs varam izjust to, ko esam iepriekšējās trijās sastrādājuši. Tā var izvērsties par prieka pilnu svētku dienu vai tieši otrādi – par tukšu un skumju dienu vai pat par smagu un nepatīkamu notikumu pilnu dienu. Viss ir atkarīgs no mums! Diemžēl šodien mēs neko šajā sakarā vairs mainīt nevaram! Varam tikai saņemt pelnīto un pieņemt, ka nekas nav maināms!

Šīs dienas enerģija it kā pulsē, brīžam tā ir jūtama un piesātināta, brīžiem it kā izgaist un kļūst nemanāma. Tāpēc arī ar to saistītās emocijas brīžiem būs piesātinātas, bet brīžiem noplaks. Reizēm tādēļ radot pat aizkaitinājumu, neizpratni par to, kas notiek, jo tikko vēl jutāmies uz viļņa, bet te pēkšņi jau iramies pa smiltīm un nekur netiekam. Vienu mirkli salstam, bet jau nākamajā nesaprotam, ko novilkt. Tieši tāpēc šī diena ir jātver kā sērfotājam – jāgaida vilnis un jāķer tas, gūstot prieku un adrenalīnu!

Šo dienu nevajadzētu ņemt pārāk nopietni, pārāk smagi, bet sajust tās mirklību un mainību. Viss šajā dzīvē ir pārejošs un nenoturams. Nevar aizejošo noturēt un mirklību sastindzināt, bet tas arī ir šīs dzīves skaistums un neparastums! Izjūtiet ar pateicību un sajūsmu visu, ko jums dzīve šodien atnes un ļaujieties šai mirklīgajai enerģijai!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+