Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diena paliks atmiņā kā emociju krāšņa! Horoskopi 16.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien daudziem būs pietiekoši daudz enerģijas, lai realizētu teju vai visu, tomēr tiem cilvēkiem, kuriem ir vāja sirds vai citas saslimšanas noteikti nevajadzētu ar šo sajūtu “aizrauties” un ievērot mērenību. Ideālisms var aizvest labi tālu no realitātes sajūtas, tāpēc šī diena nav piemērota svarīgu lēmumu pieņemšanai vai problēmu risināšanai. Šī diena var palikt atmiņā kā emociju krāšņa, ko šodien, visticamāk, piedzīvos katrs. Pieaugs interese pēc materiālām vērtībām.

Auns

Veiksmīga diena, lai pabeigtu iesāktos darbus, bet nav vēlams uzsākt jaunus. Enerģijas potenciāls būs visaugstākajā līmenī, arī seksuālā enerģija tevī kūsās un būs izteikta intuīcija.

Vērsis

Šodien planētu novietojums tevi mudinās uz ilūzijām. Var gadīties dažādas divdomīgas situācijas, kurās tev būs grūti sākotnēji izdarīt pareizos secinājumus. Nav labākais laiks, lai pieņemtu lēmumus un risinātu problēmas ar partneri.

Dvīņi

Ļoti piemērots laiks, lai tiktu vaļā no nederīgām mantām. Apziņu apskaidrot palīdzēs meditēšana, lūgšanās un ūdens procedūras. Vari doties arī īsākos un garākos ceļojumos.

Vēzis

Šī diena sola jaunas iepazīšanās. Var gadīties, ka šodien tev būs lielisks noskaņojums un gribēsies priecāties no visas sirds.

Lauva

Simbolizēs dažādas kaislības. Racionālās Lauvas var zaudēt galvu vienā mirklī. Centies nepārkāpt pieklājības robežas, un neļauj īsām kaislībām izpostīt visu to, ko esi radījis pirms tam.

Jaunava

Vari doties ciemos, uzņemt viesus, rīkot prezentācijas, konkursus un sporta sacensības. Piemērots laiks tām nodarbēm, kas sagādā tev prieku.

Svari

Šī diena kopumā būs veltīta ģimenes interesēm. Paredzami naudas tēriņi, daudz braucienu un iespējams, pirkumi mājoklim.

Skorpions

Šodien tev var parādīties jauni draugi un iespēja uzlabot savus dzīves apsākļus. Piemērots laiks kāzām un ģimenes veidošanai. Tu esi pārāk taupīgs. Ja tavs partneris pretēji tev – naudu tērē pārāk viegli, tas jūsu starpā var radīt domstarpības.

Strēlnieks

Šodien daudzi Strēlnieki nodarbosies ar mājlietām, iespējams, pat celtniecību un nekustamo īpašumu jautājumiem. Labi strādāt arī ar zemes darbiem.

Mežāzis

Diena simbolizē pārpratumus. Visam, kas šodien notiks tavā dzīvē, būs slēpti nodomi. Tāpēc arī tuvu cilvēku uzvedība tev var likties nesaprotama.

Ūdensvīrs

Šodien tev būs daudz enerģijas. Taču tiem, kam ir problēmas ar sirds un asinsvadu slimībām vajadzētu būt uzmanīgiem, jo var gadīties veselības sarežģījumi. Galvenais visā, ko tu dari, zini mēru!

Zivis

Nav izslēgts, ka tev nāksies nodarboties ar sava partnera problēmu risināšanu. Aktuāls jautājums būs arī nauda. Jebkurā gadījumā šodien tava diena būs saistīta ar radiniekiem un partneri.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmes, kurām augusts kļūs par ļoti veiksmīgu mēnesi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija vēlas Eiropas vadītus kuģošanas aizsardzības spēkus Persijas līcī
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē
34 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Ceļmalā baravikas lielākas par grozu! Laimīgie sēņotāji lielās ar guvumu
4 stundas