Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Konfliktu pilna diena – strīdi gaidāmi gan ar ģimenes locekļiem, gan ar mīļoto cilvēku. Šodien nekādā gadījumā nedrīkst ņemt kredītus. Veiksmīgs laiks uzņēmējdarbībā.

Vērsis

Veiksmīga diena, lai pirktu un pārdotu nekustamo īpašumu, plānotu lielus pirkumus mājoklim un vispār risinātu visus jautājumus, kas attiecas uz dzīvesvietu.

Dvīņi

Laba diena, lai aizdomātos par savu nākotni. Nepiemērots laiks iepirkumiem, it īpaši lieliem.

Vēzis

Pievērsiet pastiprinātu uzmanību dokumentiem! Otrajā dienas pusē iespējamas kļūdas finanšu operācijās un līgumos, tāpēc esi ļoti uzmanīgs. Iespējamas konfliktu situācijas ar priekšniecību.

Lauva

Saspringta diena attiecībās ar priekšniecību. Darbā var rasties neparedzētas situācijas. Nestabila situācija finanšu jautājumos.

Jaunava

Piemērots laiks, lai risinātu neatliekamus jautājumus, plānotu braucienos, iegādātos tehniku. Vakars ļoti veiksmīgs atpūtai ģimenes lokā un kopā ar radiniekiem.

Svari

No rīta esi ļoti uzmanīgs, braucot pie stūres! Veiksmīgs laiks, lai apmeklētu skaistumkopšanas salonu. Saspringts periods finanšu jomā. Esi uzmanīgs darījumos ar skaidru naudu.

Skorpions

Planētas šodien var tev uzdāvināt patīkamu pārsteigumu! Iespējams kāds vilinošs piedāvājums. Taču apdomā kārtīgi pirms to pieņemt, jo tas, ko tu uzsāksi šodien, tevi pavadīs vismaz mēnesi, varbūt pat ilgāk.

Strēlnieks

Harmonisks planētu novietojums kļūs labvēlīgs mīlestības un draudzības jomās. Konstruktīvi var noritēt sarunas ar priekšniecību, vecākiem un radiniekiem. Vari runāt ar mīļoto cilvēku par sasāpējušies jautājumiem.

Mežāzis

Pretrunīga diena. No vienas puses tev būs daudz enerģijas un tu varēsi ar milzīgu entuziasmu ķerties pie jebkuras ieceres. No otras puses, tu tiksi aprunāts un tev nebūs praktiskas iespējas realizēt savas ieceres. Darbā centies “nestrebt karstu”!

Ūdensvīrs

Diena labvēlīga attiecībām un lai paplašinātu savu interešu horizontu. Oriģinālie ideju piedāvājumi, ko tu varēsi piedāvāt saviem sadarbības partneriem, kļūs par galveno tavu nākotnes izaugsmes plānu. Izvairies no konfliktiem ar māsām, brāļiem vai citiem tuviniekiem jautājumos, kas saistīti ar nekustamo īpašumu.

Zivis

Diena piemērota pasīvai atpūtai. Vislabākais variants ir skatīties filmas vai lasīt grāmatas. Patīkamu atpūtu sagādās arī ūdens procedūras. Taču esi uzmanīgs, jo šodien ir augsts traumu risks. Zivīm, kurām ir paaugstināts asinsspiediens, šodien noteikti jāatsakās no fiziskām un emocionālām pārslodzēm.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes…
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” uz Eiropas skatuves atgriežas ar grūtu uzvaru pār Melnkalnes vicečempioniem
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
Valdība atbalsta ieceri Latvijā izveidot 39 pašvaldības esošo 119 vietā 1
6 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
5 stundas