Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diena simbolizē labestību un palīdzību! Horoskopi 14.augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Nav izslēgts, ka mainīsies tie cilvēki, kas ir tev apkārt un tavā draugu, paziņu lokā parādīsies jauni: viņi palīdzēs tev piepildīt tavas ieceres un parādīs pareizo ceļu profesionālajā jomā.

Vērsis

Šī diena var pārbaudīt gan tavu pacietību, gan izturību. Tavs uzdevums šodien ir gūt no tā, ko diena tev piedāvā, pieredzi.

Dvīņi

Šī diena būs labvēlīga tiem Dvīņiem, kas ir iemīlējušies. Jāatceras gan, ka mīlestībā ir jāizvairās no galējībām un nepacietības. Dvīņi, kas krāpj savus partnerus – ir pienācis laiks beidzot izvēlēties, ar kuru tu vēlies būt kopā.

Vēzis

Šī diena simbolizē atklātību un taisnīgumu. Tiešums būs šodien tava vizītkarte. Esi elastīgs attiecībās ar citiem cilvēkiem, taču neizliecies.

Lauva

Šodien daudzām Lauvām radīsies vajadzība pēc līdzi jušanas, jo var rasties dažādi pārdzīvojumi gan profesionālajā, gan privātajā jomā. Nevajadzētu afišēt savas emocijas svešiem cilvēkiem – tas var radīt problēmas.

Jaunava

Diena simbolizē centies pēc atjaunošanās, attīrīšanās, kļūdu nožēlošanas. Daudzas Jaunavas jutīsies sentimentāli. Iespējamas arī asaras. Taču tajā pat laikā šī ir viena no vispiemērotākajām dienām, lai dotos pie altāra.

Svari

Liktenis ir pavēris tev ceļu jauniem sasniegumiem. Diena ir labvēlīga, lai pieņemtu dažādus lēmumus. Iespējams, tev nāksies daudz strādāt – sastādi savu režīmu tā, lai būtu mirklis arī atpūtai.

Skorpions

Attiecībās ar mīļoto cilvēku var gadīties dažādi šķēršļi ceļā. Viss nokārties gan jau vakara pusē, jo Skorpioni sapratīs, ka par daudz ir uztraukušies un pat pārspīlējuši situāciju. Neskatoties uz ārējo neatkarību, tev jāatzīst, ka patiesībā tu esi trausls un viegli ievainojams cilvēks.

Strēlnieks

Zvaigznes sola Strēlniekiem veiksmīgu dienu profesionālajā jomā. Taču jebkuri panākumi tev prasīs smagus centienus. Tomēr tie būs stabili, ja vien tev izdosies.

Mežāzis

Lai arī cik naudas tev nebūtu, nevajag šodien to ieguldīt nekādos projektos. Tie ir ļoti riskanti un, visticamāk, naudu tu zaudēsi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šajā dienā nogurums ņems virsroku un tavas darba spējas krasi samazināsies. Iespējams, tev palīdzēs jauni paziņas un draugi, kuru acīs tu esi kļuvis par autoritāti.

Zivis

Diena simbolizē palīdzību un labestību. Izrādot citiem atbalstu grūtā brīdī, tu aizdomāsies, ka tavā dzīvē patiesībā viss ir kārtībā. Neapvainojies uz apkārtējiem, ja kāds pasaka ko neapdomīgu – tas noteikti nav izdarīts tāpēc, lai tevi sāpinātu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien planētas sola kaislības! Horoskopi 19.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītākās programmas?
45 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Biļetes par 1500 dolāriem, bet redzēt neko nevar – slavenais aktieris Rasels Krovs sašutis par basketbola spēli
2 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Islandē piemin zudušo ledāju 1
4 stundas