Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diena simbolizē pretrunas un konkurenci! Horoskopi 10.augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Diena saistās ar traumatismu, nelaimes gadījumiem, katastrofām, neveiksmi. Esi ļoti uzmanīgs ar elektroierīcēm mājās. Uzmanīgs – arī braucot pie stūres. Nav vēlams doties tālā ceļā.

Vērsis

Iespējams, ka tev var nākties uzstāties lielas auditorijas priekšā. Un nav svarīgi, vai tie būs pazīstami cilvēki, tavi kolēģi vai draugi. Jāatzīst, būs mazs satraukums, bet tu lieliski tiksi ar to galā. No plāniem, kas izaicina, nav jābaidās.

Dvīņi

Šī ir viena no lieliskākajām un interesantākajām dienām šajā nedēļā. Ļoti produktīva. Daudzi Dvīņi šodien dosies veiksmīgos braucienos un satiks interesantus cilvēkus. Šie kontakti noderēs kā darbā, tā privātajā dzīvē.

Vēzis

Tavs materiālais stāvoklis būs stabils. Bez tam šodien tu vari dabūt vēl vairāk naudas. Komercbraucienus gan labāk atlikt uz citu dienu.

Lauva

Dažām Lauvām var gadīties sarežģīta diena privātajās attiecībās. Taču nevajag steidzināt notikumus – arī tad, ja ir kāds konflikts, nogaidi, nerisini to uzreiz.

Jaunava

Diena simbolizē pretrunas, pārspīlēšanu, konkurenci. Nav izslēgts, ka pie tava dzīves apvāršņa var parādīties konkurenti. Taču tavas pozīcijas ir spēcīgas, nebaidies no konkurences ne darbā, ne privātajā dzīvē.

Svari

Daudzi Svari šodien dosies braucienos, kas saistīti ar darbu, ar finansēm, ar biznesu. Nepārvērtē savas spējas.

Skorpions

Šīs dienas tendences Skorpioniem ļaus paplašināt ietekmes sfēras. Pirms doties uz “nākošo” līmeni, pacenties, lai tavas pozīcijas iepriekšējā “līmenī” būtu nostiprinātas.

Strēlnieks

Labvēlīga diena, lai tiktos ar cilvēkiem, dotos ciemos, uzņemtu viesus. Jebkuri aizvainojumi uzreiz aizmirsīsies, ja vien tevi aprūpēs un izturēsies pret tevi kā pret mazu, neaizsargātu bērnu. Tu no cilvēkiem prasīsi mazliet par daudz.

Mežāzis

Iespējams, ka šodien tu jutīsies ļoti labi – kā mentāli, tā fiziski. Ja tu kādam cilvēkam līdz galam neuzticies, nevajag ar viņu sadarboties. Izvairies no tādiem cilvēkiem un nelaid viņus savā dzīvē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, ka privātajā dzīvē tava dzīve ir sašķobījusies – tu pats vēlēsies šīs problēmas atrisināt, bet nevari, jo tas ir atkarīgs arī no tava partnera. Ar laiku viss nokārtosies.

Zivis

Diena simbolizē aktivitātes. Tu ar visiem spēkiem centīsies kļūt pa līderi. Tu būsi arī ļoti dāsns, un gribēsi, lai apkārtējie tevi liela. Iespējams, ka tev pietrūks pat mazliet takta sajūtas un pieklājības. Padomā par to, ka ar tādu uzvedību tu apkārtējos cilvēkos provocē nepareizas emocijas un domas.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Vieni un tie paši mīļākie ēdieni, svētki un apģērbi: TOP 5 viskonservatīvākās horoskopa zīmes
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Latvijā
Kārlis labprāt uzzinātu to cilvēku vārdus, kas stāvēja līdzās. Varbūt kāds atpazīst?
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mazgadīgā Keita izgāja no mājas vakarpusē: pazudusi jelgavniece
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Znaroks “čomojas” ar Krievijas futbola izlases galveno treneri Čerčesovu
2 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
FOTO: Uzņemti jauni “Titānika” attēli
1 stunda