Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diena varavīksnes krāsās! Horoskopi 18.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šī diena noritēs visās varavīksnes krāsās – dažiem tā būs izcili veiksmīga un laimīga, bet dažus (vakara stundās) var sagaidīt arī nepatīkams pārsteigums. Daži no mums tieksies pēc materiālām un taustāmām vērtībām, citi meklēs atbalstu tuviniekos. Lai arī ko tu nedarītu, rīkojies pēc savas sirdsapziņas.

Auns

Tu šodien vari būt ļoti veiksmīgs un absolūti laimīgs itin visā, taču tavā otrā puse, kas sastāv no spītīgas un ietiepības, iespējams, to visu iztraucēs un nekas no tā nenotiks. Neskatoties uz to, ka tev var veikties, tu, visticamāk, šodien atgrūdīsi no sevis arī visus tos, kas tevi mīl un vēlas tev palīdzēt.

Vērsis

Nav izslēgts, ka šodien attiecību jautājumi būs uzmanības centrā, kā arī tavas attiecības var apspriest vēl kāds cits. Taču kā jau parasti baumas ne pie kā laba nenoved. Centies nereaģēt uz baumām, jo tava iesaistīšanās situācijā vēl tikai sarežģīs.

Dvīņi

Šodien tev būs tendence tiekties pēc materiālā labuma. Taču nekaitini savus oponentus: viņu nav maz, un labi, ja nekļūs vairāk.

Vēzis

Šī diena būs vairāk nekā vienkārši labvēlīga. Daudziem Vēžiem veiksies privātajā dzīvē. Lai tas notiktu, tev noteikti vajadzētu saprast, ko tu vēlies sasniegt un uz kādu mērķi iet.

Lauva

Šis ir piemērots laiks, lai piepildītu cerības un nodibinātu jaunus kontaktus. Tavas ieceres attaisnos, ja tu nebūsi savos lēmumos pārāk uzstājīgs. Centies neiesaistīties nekādās cīņās, par labu tev tas nenāks.

Jaunava

Nav vēlams doties ceļā, arī ceļojumi nenoritēs bez sarežģījumiem. Taču tavs finansiālais stāvoklis, lai arī cik dīvaini neliktos, var uzlaboties. Nepieņem negaidītus lēmumus, nemaini darbu un neiegādājies (arī nenoslēdz īres līgumus) nekustamo īpašumu.

Svari

Daudziem Svariem šodien piepildīsies plāni, kas jau kādu laiku bija ielikti “gaidīšanas” režīmā. Daudzi saņems piedāvājumus, kurus noteikti ir jāpieņem. Taču pirms jebkuru lēmumu pieņemšanas apdomā visu racionāli.

Skorpions

Šodien tev jāpiedomā pie sava vārda un tēla. Turklāt šajās darbībās tev arī veiksies – vari realizēt visu to, kas nostiprina tavu autoritāti, reputāciju, draudzību un kontaktus ar citiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Lielisks brīdis, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm, kas palīdzēs tev uzlabot savu finansiālo stāvokli. Pasteidzies ar nopietnu lēmumu pieņemšanu dienas otrajā pusē, jo dienas beigās citādi tevi gaidīs pārsteigums, ja nebūsi pats paspējis izlemt.

Mežāzis

Šodien tev būs grūti nosēdēt mierā. Tev gribēsies darīt visu ko un it īpaši doties braucienos. Daudziem Mežāžiem patiešām arī nāksies daļu dienas pavadīt ceļā. Un arī nevajag sēdēt mājās.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien nostiprināsies tavs finansiālais stāvoklis. Taču, ja naudas tev pietrūks, droši vari to arī aizņemties – labvēlīga diena šai iecerei. Pats galvenais – atceries, kāds ir tavs mērķis un nemaini to mirkļa iegribu dēļ.

Zivis

Ļoti iespējams, ka tuvinieki un radi, draugi un kolēģi, kas vienmēr ir pieraduši pie tevis vērsties pēc atbalsta, ieraugot tevi šodien – neizlēmīgu un izmisušu, var pat sabīties. Taču arī tev šodien zvaigznes sola vērtīgu mācību – iemācīties palīdzību pieņemt!

LA.lv