Reuters/Scanpix

Dienas kuriozs: tieneši nepamana, kā Džinobili iemet bumbu “Knicks” grozā 0

NBA dienas kurioza cienīga epizode notika Ņujorkas “Knicks” un Sanantonio “Spurs” komandu spēles trešās ceturtdaļas beigās. “Spurs” saspēles vadītājs Manu Džinobili veica piespēli, bet bumba ielidoja grozā, turklāt gandrīz neviens to nepamanīja, jo likās, ka bumba tikai atsitās pret stīpu. Tas, ka bumba lidoja cauri stīpai, tika saprasts vien pēc ilgāka laika un tiesnešu diskusiju rezultātā sākotnēji viņam ieskaitīja vien divus punktus, kuriem pēc ceturtdaļu pārtraukuma tomēr tika pievienots arī trešais.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1

“LA” jau ziņoja, ka “Spurs” uzvarēja ar 100:91, bet pretējās laukuma pusēs spēlējošie latvieši Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns guva attiecīgi 13 un 10 punktus.