×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
11. oktobris, 2017
Drukāt

Vai policisti pabrauca naktī garām meitenei? Liepājā ierosina dienesta pārbaudi (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Gājēju pāreja naktī.

Liepājā ierosināta dienesta pārbaude par iespējamu gadījumu, kad nakts laikā pašvaldības policija pabraukusi garām nepilngadīgai meitenei, vēsta vietējais portāls “liepajniekiem.lv”. Pie meitenes apstājusies kāda sieviete, kas šo gadījumu aprakstījusi sociālajos tīklos.

“Neskatoties uz to, ka pulkstenis ir jau pāri pusnaktij, viņa neizskatījās pilngadīga, un pēc manām domām Pašvaldības policijai būtu vispār jāapstājas un vismaz jāpavaicājas, vai viss ir labi. Bet šie mierīgu sirdi pabrauca garām,” sievietes stāstīto citē portāls. Meitene sievietei pastāstījusi, ka vēlu atbraukusi no Rīgas. Sieviete viņu aizvedusi mājās – meitene dzīvo Liepājas slimnīcas apkārtnē.

Sieviete policijā nav pieteikusies un policija ar viņu līdz šim nav izdevies sazināties, tomēr dienesta pārbaude par notikušo ir ierosināta.

“Tiek veikta dienesta pārbaude. Tas, ka iesaistīta Pašvaldības policija, uz doto brīdi ir tikai pieņēmums, kā arī uz doto brīdi saziņa ar situācijas aprakstītāju ir bez rezultātiem,” vietējo mediju informēja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Tomēr vienlaikus viņš teica, ka policistiem neesot bijis “likumiska pamata” meiteni apturēt.
Policijai neesot jāapstājas pie katra cilvēka, kurš viens pārvietojas Liepājā, jo no 16 gadu vecuma var atrasties viens uz ielas nakts stundās. Viņš norādīja, ka meitene neesot radījusi aizdomas par to, ka būtu izdarījusi likumpārkāpumu vai būtu reibuma stāvoklī, un izskatījusies vecāka par 16 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Liepājas pilsētas pašvaldības policija kā labā strādā? Vai pilsētas iedzīvotāji ir pārāk naivi, ka tic, ka pašvaldības policija strādā iedzīvotāsju labā? Pēc šī gadījumā, kad policistiem likās normāli, kad bērns un vēl meitene nakts melnumā atrodas uz ielas, rodas jautājums: Kā labā strādā pašvaldības policija? Nav obligāti jāizliekas par policisru, lau uz mīksta padirseņa vizinātos pa pilsētu! To katrs idiots prastu un vēl par vizināšanos saņemtu algu! Bet vajag …smadzenes(!!!), lai saprastu(!!!), ka pašvaldības policija 1) ir palīgs(!!!) iedzīvotājiem (tieši tāpēc iedzīvotāji maksā policistiem algu!) un tikai 2)lai novērstu likumpārkāpumus.
  Jautājums: Kādus likumpārkāpumus(!!!) pašvaldības policija meklēja 16-gadīgajā meitenē, kura vēlu naktī no Rīgas atgriezās ar maršruta autobusu? Kā paši nakts vidū, esot iekš siltā auto un lūrot pa logu uz …nelaimā nonākušo meiteni, šļupst, ka neesot bijis “likumiska pamata” meiteni apturēt.
  Vai smadzenes jau tā nodzertas, ka līdzcietība pret vājāko(!!! meiteni!) izlidojusi pa izjāto ānusa caurumu?
  Ja nakts melnumā uz ielas būtu tava māsa/ meita, kā tad rīkotos? Tad noteikti nevēkšķētu kā dzērāja izjāts impotents miekstmiesis par “likumisku pamatu apstāties”, bet gan rīkotos un nogādātu mājās …Tad kāpēc, esot policijas formā, nerīkojies kā īstam policistam un iedzīvotāju sargam pieklātos?

 2. Tas ir par traku... Atbildēt

  policistiem neesot bijis “likumiska pamata” meiteni apturēt.
  Policijai neesot jāapstājas pie katra cilvēka, kurš viens pārvietojas Liepājā, jo no 16 gadu vecuma var atrasties viens uz ielas nakts stundās. Viņš norādīja, ka meitene neesot radījusi aizdomas par to, ka būtu izdarījusi… likumpārkāpumu vai būtu reibuma stāvoklī, un izskatījusies vecāka par 16 gadiem.
  ——————————————————
  Tik DEBĪLI …tēviņi strādā policijā? Cik tas ir nožēlojami Debīliķi, kas teikts pilsētas domes saistošajos noteikumos? 16 gadu vecumā jau plkst 22:00 jāatrodas mājās. Pusaudža vecumā nedrīkst būt uz ielas bez vecākiem. Debīlie menti neredzēja, ka pulkstenis jau bija pāri pusnaktij? Tādus idiotus apgŗūtinoši nosaukt par policistiem, kurus tauta vēl uztur par saviem nodokļiem! Kāpēc nodokļu maksātājiem dauņi formā būtu jāuztur par saviem nodokļiem, a? Liecina šis gadījums!

 3. Likumisks pamats ir tik tad kad jasoda

 4. Ko tur pārbaudīt-vai tad tie policisti nav veči- jā ,braucām garām ,likās viss kārtībā ,meitene neko pamanāmu neveica,viss bij labi ,paši neiedomājāmies uzprasīt vai nav nepieciešama palīdzība ,atvainojiet ,nākošreiz būsim uzmanīgāki .Viss -piedodiet ,jūtamies vainīgi ,bet no kļūdām mācāmies.Nu mēs tak visu saprotam ,bet vienkārši policisti -esiet cilvēki. Nenostādiet savu darbu tikai soda izrakstīšanai-pats pirmais palīdziet cilvēkiem,pat ja viņi ir sodāmi ,novērsiet nenotikušu nelaimi.

 5. Tas, ka iesaistīta Pašvaldības policija, uz doto brīdi ir tikai pieņēmums….. No kurienes tad informācija, ka “meitene neesot radījusi aizdomas par to, ka būtu izdarījusi likumpārkāpumu vai būtu reibuma stāvoklī, un izskatījusies vecāka par 16 gadiem.”?

 6. Neesot bijis “likumiska pamata” meiteni apturēt. Var jau arī cilvēciski pajautāt vai viss kārtībā. Kāpēc vienmēr vajag likumiski apturēt?

  • Pajautāt tā ka vajadzētu ,taču ja izskatās normālā stāvoklī ,ko tur jautāt? Lai gan ,pats reiz biju mazliet iedzēris (tiešām mazliet),sēžu pieturā un gaidu autobusu ,piebrauc policija ,prasa ,ko es te darot.gaidu autobusu ,policija aizbrauca ,autobus stundu nebrauc ,vēl stundu gāju līdz mājām ,policija būtu mani aizvedusi vismaz līdz pilsētas centram. Citu reizi arī biju mazliet iedzēris ,policija apstājas un piedāvā aizvest līdz mājām .man mājas turpat aiz stūra ,atteicos ,taču patīkami ka policija pievērsa uzmanību ,tā ka apstāties ,acīmredzot,, vajadzēja un pajautāt vai nav problēmas .

 7. Neesot bijis “likumiska pamata” meiteni apturēt. Var jau arī tīri cilvēciski pajautāt nevis no likumiski apturēt.

 8. Jā , atkal likums un noteikumi , – bet apjautāties jau varēja , tas taču tikai normāli un neko nemaksā . Naktīs jau tūkstoši nestaigā pa ielām .

Draugiem Facebook Twitter Google+