Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. janvāris, 2016
Drukāt

Diennakts laikā ledū ielūzt divi cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītās diennakts laikā ūdenstilpju ledū ielūzuši divi cilvēki, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Rīgā, Ķīšezerā ielūzis kāds 72 gadus vecs vīrietis, kurš ūdenī pavadījis aptuveni 20 minūtes. No ezera vīrieti izvilkuši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta speciālisti.

Vīrietis nogādāts slimnīcā, kur viņam konstatēta ķermeņa atdzišana.

Savukārt Rīgas reģionā, Vējupē ledū ielūzis kāds 10 gadus vecs zēns. Viņu no upes izvilkuši tuvumā esošie makšķernieki un nogādājuši tuvumā esošajās mājās, kur bērnam prasmīgi sniegta palīdzība. Šajā gadījumā hospitalizācija nav bijusi nepieciešama.

Aizvadītās diennakts laikā no ķermeņa atdzišanas cietuši deviņi cilvēki.

Galvenokārt tas noticis, cilvēkiem esot alkohola reibumā un aizmiegot uz ielas vai sabiedriskā transporta pieturvietās.

Vissmagāk cietis kāds 32 gadus vecs vīrietis Zemgales reģionā, kurš atrasts guļam uz ielas starp dzīvojamām mājām. Mediķi viņam konstatējuši gan alkohola toksisku ietekmi, gan arī hipotermiju.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD devās 1344 izsaukumos, no kuriem 261 saistīts ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+