×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
17. novembris, 2013
Drukāt

Diennakts laikā “Mazā biznesa diena” piesaistījusi vēl 100 uzņēmējus

Foto:LETAFoto:LETA

Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma iniciatīvas "Atbalsti mazo biznesu!" logo.

Diennakts laikā “Mazā biznesa dienas” virtuālajā kartē “http://www.mazabiznesadiena.lv/karte” reģistrējušies aptuveni 100 uzņēmēji, biznesa portālam “Nozare.lv” stāsta iniciatīvas “Mazā biznesa diena” organizētāja Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) foruma izpilddirektors Eduards Filippovs.

Filippovs informēja, ka patlaban “Mazā biznesa dienas” virtuālajā kartē kopā ir reģistrējušies 1600 uzņēmēji, no kuriem 300 ir no Rīgas, bet pārējie 1300 – no reģioniem. Viņaprāt, šis ir ļoti labs pirmās “Mazā biznesa dienas” rādītājs.

“Ņemot vērā šo aktivitāti, var teikt, ka “Mazā biznesa diena” vēl turpinās,” norāda Filippovs. Viņš gan atzīmē, ka patlaban vēl nevar runāt par kādiem konkrētiem skaitļiem vai rādītājiem, ar ko varētu izmērīt “Mazā biznesa dienas” panākumus, tomēr piebilst, ka atdeve ir vērtējama kā augsta.

Pēc Filippova teiktā, kopumā novērots, ka iepriekš gatavojušies bija gan “Mazā biznesa dienu” apmeklētāji, gan arī uzņēmēji, kas piedalās iniciatīvā. “Varēja pamanīt, ka apmeklētāji iepriekš bija iepazinušies ar konkrētu uzņēmēju piedāvātajām programmām. Tāpat arī atzinīgi vērtējama uzņēmēju piedāvātā programma un aktivitātes.”

MVU foruma izpilddirektors atzīst, – lai arī turpmāk vēl būs jāpievērš uzmanība “Mazā biznesa dienas” formāta skaidrošanai gan uzņēmējiem, gan apmeklētājiem, tomēr pirmajai reizei rezultāti esot ļoti labi.

Kā ziņots, “Mazā biznesa dienas” mērķis ir dot iespēju mikro un mazajiem uzņēmējiem atvērt durvis jauniem klientiem, aicinot patērētājus uzzināt par mazajiem uzņēmumiem, kuri atrodas tuvumā dzīvesvietai, atbalstīt viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

MVU Foruma valdes priekšsēdētāja Elīna Egle stāstīja, ka iniciatīvas norises laikā ikviens aktīvs reģiona uzņēmējs, pašvaldības pārstāvji, valdības ministri un iedzīvotāji aicināti apzināties, ka Latvijas tautsaimniecībā ir vairāk nekā 99% mikro, mazo un vidējo uzņēmumu. “Ar partneriem kopīgi vēlamies aicināt izbaudīt garās brīvdienas un piedalīties ar saviem pirkumiem un laba vēlējumiem “Mazajā biznesa dienā”,” uzsvēra Egle.

Iniciatīvu “Mazā biznesa diena” organizē Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu forums, to atbalsta Ekonomikas ministrija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, VAS “Latvijas Pasts”, SIA “Lursoft” un banka “Citadele”. Informatīvie partneri ir aģentūra LETA, laikraksts “Dienas Bizness” un Latvijas Televīzija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+