×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. marts, 2016
Drukāt

Diennakts laikā Ūdrītim saziedots nepieciešamais finansējums

Foto - LETAFoto - LETA

Mūziķis Rolands Ūdris un māksliniece Ilona Balode piedalās grupas "Jumprava" jaunā albuma prezentācijas pasākumā.

Diennakts laikā iedzīvotāji portālā “ziedot.lv” mūziķim Rolandam Balodim-Ūdrim jeb Ūdrītim, kuru janvārī notrieca automašīna, saziedojuši visu nepieciešamo naudas summu veselības atgūšanas kursam, liecina portālā publicētā informācija.

Mūziķa veselības atgūšanas kursam bija nepieciešams saziedot 12 000 eiro, un iedzīvotāji diennakts laikā spējuši saziedot 16 503 eiro.

Mūziķis pēc avārijas tika nogādāts Gaiļezera slimnīcā ar ļoti smagām traumām – viņam bija lauztas abas kājas, bija konstatēts nieres un liesas plīsums, lauztas ribas, saspiestas plaušas un smagas galvas traumas. No gūtajiem smadzeņu bojājumiem mūziķim iestājās koma, tomēr vēlāk viņš pats sāka elpot.

Patlaban Ūdrītis turpina ārstēties slimnīcā, bet mūziķim ir vajadzīga pilna aprūpe un uzmanīga kopšana – viņš nespēj pagriezties uz sāniem, tāpēc ik pēc divām stundām viņš jāpārceļ gultā uz citu pusi, lai nerastos izgulējumi. Balodis-Ūdris pats vēl nevar iet uz tualeti un uzņemt pārtiku, viņu baro caur gastrozondi ar speciālu barību.

Lai arī mūziķa stāvoklis ir smags, tomēr kopš komas ir liels progress, un drīzumā viņu no slimnīcas izrakstīs, un ārsti ir ieteikuši domāt par sociālās aprūpes iestādi, kur Balodi-Ūdri ievietot. Tomēr mūziķa dzīvesbiedre noskaidrojusi, ka vīrietim var palīdzēt intensīvs rehabilitācijas kurss rehabilitācijas centrā “Vaivari”, kas mēnesī izmaksā līdz pat 2000 eiro. Turklāt viņam būs nepieciešams audiologopēds, kas mācīs atsākt runāt.

Jau ziņots, ka 17.janvārī ap pulksten 15.40 Rīgā, Artilērijas ielas posmā starp Aleksandra Čaka un Krāsotāju ielu, “Subaru” markas automašīna uzbrauca gājējam, kurš ceļu satiksmes negadījumā guva smagas traumas. Šoferis pēc negadījuma notikuma vietu nebija pametis.

1975.gadā dzimušais Balodis-Ūdris ir grupas “The Hobos” līderis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+