×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Diennakts laikā ugunsgrēkos Rīgā bojā iet divi cilvēki

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Aizvadītās diennakts laikā Rīgā ugunsgrēkos bojā gājuši divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Trešdienas vakarā Rīgā, Airu ielā izcēlies ugunsgrēks divstāvu dzīvojamās ēkas pirmajā stāvā 30 kvadrātmetru platībā, un tajā bojā gājis kāds 60 gadus vecs vīrietis.

Ierodoties notikuma vietā, VUGD speciālisti no ēkas pirmā stāva izglābuši kādu 61 gadu vecu vīrieti, bet otrā stāva – 30 gadus vecu sievieti un trīs gadus vecu bērnu.

Savukārt agrā ceturtdienas rītā ugunsgrēks izcēlies Rīgā, Tēraudlietuves ielā, kur divstāvu koka dzīvojamā ēkā aizdegušās sadzīves mantas četru kvadrātmetru platībā. Negadījumā bojā gājis 50 gadus vecs vīrietis, bet viens cietušais nodots mediķu pārziņā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola pastāstīja, ka 50 gadus vecā vīrieša nāve iestājusies mediķu klātbūtnē. VUGD darbinieki viņu bezsamaņas stāvoklī iznesuši no ugunsgrēkā cietušās mājas un paši mēģinājuši veikt atdzīvināšanas pasākumus. Reanimācijas pasākumu veikšanu pārņēmusi NMPD brigāde, taču tie bijuši neveiksmīgi, un vīrietis nomiris.

Bezsamaņas stāvoklī no degošās ēkas iznests arī kāds 45 gadus vecs vīrietis, kuram konstatēta saindēšanās ar dūmiem un augšējo elpceļu apdegumi. Vīrietis smagā stāvoklī nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā.

Abos gadījumos ugunsgrēka iemesli vēl tiek skaidroti.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 33 izsaukumiem, no kuriem 16 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 13 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+