Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Diennakts tehniskā palīdzība

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Gandrīz katram autovadītājam ceļā nācies saskarties ar situāciju, kad auto piemeklējusi tehniska kļūme, ko paša spēkiem atrisināt nav iespējams. Jo nepatīkamāk, ja tas noticis tālu no mājām, neapdzīvotā vietā, naktī vai sliktos laika apstākļos.

Šādos gadījumos var noderēt dažādi tehniskās palīdzības servisi. Tikko parādījies jauns piedāvājums – “Bosch Car Service” 24 stundu palīdzība. Tas darbojas Baltijas valstīs un ļauj visu diennakti jebkurā Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas vietā saņemt kvalificētu palīdzību, ja auto nonācis ceļmalas grāvī, iestidzis smiltīs vai sniegā, tam beigusies degviela, nepieciešama riepas maiņa, dzinēja iedarbināšana ar savienotājvadiem u. tml. Ja problēma nav atrisināma negadījuma vietā, evakuators cietušo auto nogādās tuvākajā “Bosch Car Service” stacijā. Citu valstu prakse liecina, ka par īpaši noderīgu šādu palīdzību uzskata sievietes, kuras auto vada ikdienā. 24 stundu palīdzības servisa polise gadam maksā 23 eiro un to var iegādāties jebkurā “Bosch ­Car” autoservisā. Jāpiebilst, ka visā Baltijā šobrīd ir 36 šādi servisa punkti un 10 no tiem atrodas Latvijā.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+