Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Diennakts tehniskā palīdzība

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Gandrīz katram autovadītājam ceļā nācies saskarties ar situāciju, kad auto piemeklējusi tehniska kļūme, ko paša spēkiem atrisināt nav iespējams. Jo nepatīkamāk, ja tas noticis tālu no mājām, neapdzīvotā vietā, naktī vai sliktos laika apstākļos.

Šādos gadījumos var noderēt dažādi tehniskās palīdzības servisi. Tikko parādījies jauns piedāvājums – “Bosch Car Service” 24 stundu palīdzība. Tas darbojas Baltijas valstīs un ļauj visu diennakti jebkurā Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas vietā saņemt kvalificētu palīdzību, ja auto nonācis ceļmalas grāvī, iestidzis smiltīs vai sniegā, tam beigusies degviela, nepieciešama riepas maiņa, dzinēja iedarbināšana ar savienotājvadiem u. tml. Ja problēma nav atrisināma negadījuma vietā, evakuators cietušo auto nogādās tuvākajā “Bosch Car Service” stacijā. Citu valstu prakse liecina, ka par īpaši noderīgu šādu palīdzību uzskata sievietes, kuras auto vada ikdienā. 24 stundu palīdzības servisa polise gadam maksā 23 eiro un to var iegādāties jebkurā “Bosch ­Car” autoservisā. Jāpiebilst, ka visā Baltijā šobrīd ir 36 šādi servisa punkti un 10 no tiem atrodas Latvijā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+