Ekonomika
Bizness

“Digital Freedom Festival” aicina uz Investoru dienu un “ātrajiem randiņiem”0


“Digital Freedom Festival” laikā notiks Investoru diena.
“Digital Freedom Festival” laikā notiks Investoru diena.
Publicitātes foto

30. novembrī “Digital Freedom Festival” ietvaros sadarbībā ar “Norvik Banka” notiks Investoru diena, kurā investori, korporācijas un startup uzņēmēji dibinās kontaktus sadarbības veidošanai nākotnē.

Investoru dienā norisināsies pasaulē vadošā akceleratora “500 Startups” (ASV), Eiropas investoru un mentoru apvienības “Rockstart” (Nīderlande), Latvijas Universitāte studentu Biznesa inkubatora un EIT Climate-KIC startup konkursi, investoru prezentācijas, diskusijas un “ātrie randiņi” ar investoriem.

“Digital Freedom Festival” līdzdibinātājs Uldis Leiterts norāda, ka šī gada jaunums festivālā būs īpaša Investoru diena jeb platforma, kur aptuveni 150 startup jeb jaunuzņēmumi tiksies ar investoriem, kuru kopējais investīciju portfeļa apjoms pārsniedz 1 miljardu ASV dolāru.

“Mēs ticam, ka Latvija ir vieta, kur rasties pasaules līmeņa idejām, kas var uzlabot darba un dzīves kvalitāti,” atzīmē Leiterts.

Investoru vidū būs tādi ietekmīgi vārdi kā “Techstars”, “500 Startups”, “Buran Venture”, “StartupBootcamp”, “Crypto Valley”, “Starta Ventures”, “Practica VC” u.c. – kopumā vairāk nekā 30 pasaules līmeņa akceleratori un riska kapitāla fondi.

“Norvik Banka” valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels stāsta, ka “Digital Freedom Festival” iepriekšējo divu gadu pieredze ir veiksmes stāsts tam, kā savest kopā investorus, startup un FinTech jeb finanšu tehnoloģiju uzņēmumus, klāt pievienojot starptautiski pazīstamus viedokļu līderus.

Investoru dienas ietvaros norisināsies četri konkursi

Pasaulē vadošais akcelerators “500 Startups” jau trešo gadu Rīgā meklēs labākos sēklas stadijas Eiropas startup uzņēmējus, dodot iespēju uzvarētājam piedalīties fināla atlases kārtā iekļūšanai akcelerācijas programmā un iegūt 150 000 ASV dolāru investīciju.

Vadošais Eiropas akcelerators “Rockstart” rīkos konkursu, lai atrastu labākos jauno tehnoloģiju startup uzņēmējus reģionā. Konkursa uzvarētājam būs iespēja piedalīties fināla atlases kārtā “Rockstart” programmā Nīderlandē.

“EIT Climate-KIC” akceleratora, kas ir viena no Eiropas Inovāciju un tehnoloģijas institūta (EIT) klimata zināšanu un inovāciju kopienas “Climate KIC” iniciatīvām, startup pitch konkursā izvērtēs uzņēmumus, kuri ar savu biznesa virzienu izvēlējušies risināt klimata pārmaiņu problēmas, veicinot videi draudzīgu tehnoloģisko risinājumu attīstību.

Savukārt LU studentu Biznesa inkubators organizēs startup pitch konkursu uzņēmumiem, kuri pārstāv blokķēdes tehnoloģiju risinājumus, radot iespēju studentiem kļūt par izciliem uzņēmējiem.

“Ātrie randiņi” ar investoriem

Investoru dienas noslēgumā notiks “ātrie randiņi” ar investoriem. Šis ir pasaulē populārs veids, kā operatīvi veidot kontaktus un attiecības ne tikai privātā, bet arī profesionālā jomā. Startup uzņēmējiem pāris minūšu laikā tête-à-tête būs iespēja sevi pieteikt investoriem, kuri ir ieinteresēti konkrētā startup darbības lauciņā.

“Digital Freedom Festival” konference, kas notiks no 30. novembra līdz 1. decembrim, galvenā tēma būs veltīta cilvēks-mašīna (“Human&Machine”) tematikai.

Konferencē notiks lekcijas un diskusijas par mākslīgo intelektu, kiberdrošību, viedajām pilsētām un digitālo detoksikāciju. Konference pulcēs vairāk nekā 1500 startup uzņēmējus, investorus, korporāciju pārstāvjus un politikas veidotājus no visas pasaules.

Investoru dienu varēs apmeklēt ar “Digital Freedom Festival” biļetēm. Plašāka informācija par festivālu un biļetēm pieejama šeit.

“Digital Freedom Festival” ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 30. novembrim līdz 1. decembrim Rīgā pulcēsies tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules.

2017. gadā “Digital Freedom Festival” apmeklēja 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un studenti no 36 valstīm. Konferences tiešraidei bija vairāk nekā 9000 skatījumu.

Konferenci organizē “Digital Freedom Festival” domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija “Lejiņa & Šleiers”.

Festivāla oficiālā banka – “Norvik Banka”, startup konkursa partneris “500 Startups”, “Rockstart”, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Eiropas Komisija, ASV vēstniecība, Nīderlandes vēstniecība u.c.

LA.lv