Ekonomika
Tehnoloģijas

“Digital Freedom Festival” varēs vērot arī tiešraidē internetā0


“Digital Freedom Festival” varēs vērot tiešraidē lietotnē “Shortcut”.
“Digital Freedom Festival” varēs vērot tiešraidē lietotnē “Shortcut”.
Publicitātes foto

Ar “Lattelecom” atbalstu tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāla “Digital Freedom Festival” pirmās dienas centrālās skatuves tiešraidi varēs vērot “Shortcut.lv” un lietotnē “Shortcut”.

Savukārt tiešraide no festivāla satura partnera “Delfi” skatuves “Delfi media LAB” būs vērojama portālā “Delfi”. Festivāls notiks no 30. novembra līdz 1. decembrim un uz 5 skatuvēm pulcēs vairāk nekā 100 konferences runātāju un 1500 dalībnieku no visas pasaules.

Uz konferences galvenās – “Nākotnes skatuves” – apspriedīs tehnoloģiju ietekmi uz politiskajiem procesiem un veselības jomu, diskutēs par mākslīgo intelektu un aizspriedumiem, mūsdienīgu pilsētu dizaina veidošanu u.c. tēmām.

Runātāju vidū būs mākslīgā intelekta pētniece un inženiere Hanana Salama (Hanan Salam) no Francijas, lielpilsētu dizainers un humānākas urbānās vides radītājs Mīkaels Kolvils-Andersens (Mikael Colville-Andersen) no Dānijas, pasaulē lielākās ģenētikas datu glabāšanas un apmaiņas platformas pārstāvis Henrī Iness (Henry Ines) no ASV un daudzi citi.

“Lattelecom” korporatīvās attīstības direktors Krists Avots norāda, ka “Lattelecom” jau vairākus gadus atbalsta un veicina valsts digitālo attīstību un inovatīvo domāšanu, tādēļ arī šogad atbalsta “Digital Freedom Festival”, nodrošinot bezmaksas tiešraidi Shortcut lietotnē.

Turklāt tiešraidei no galvenās skatuves varēs sekot līdzi ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā auditorija, tādējādi iedvesmojoties jaunām idejām un risinājumiem, kā arī gūstot lietderīgas tehnoloģiju un biznesa zināšanas.

Lietotni ir iespējams lejuplādēt “Google Play” un “AppStore”. Festivāla tiešraide bez maksas pieejama ikvienam “Shortcut” lietotājam visā pasaulē, kā arī vēl septiņas dienas pēc tiešraides ieraksts būs pieejams arhīvā. Tiešraides sākums 30. novembrī plkst.10:00, un tā būs angļu valodā.

Savukārt “Digital Freedom Festival” satura partneris “Delfi” festivāla ietvaros piedāvās plašu un daudzpusīgu programmu par mediju attīstību moderno tehnoloģiju laikmetā.

Uz “Delfi media LAB” skatuves žurnālisti un eksperti ielūkosies tehnoloģiju, informācijas un zināšanu mijiedarbības nākotnē, visas dienas garumā piedāvājot aizraujošas runas un diskusijas par aktualitātēm mediju un reklāmas industrijā.

Runātāju vidū būs ziņu aģentūras NPR korespondents Maskavā Lusians Kims no ASV, tehnoloģiju korespondents žurnālā “The Economist” Hals Hodsons no Lielbritānijas u.c. Tiešraide portālā “Delfi” no “Delfi media LAB” skatuves sāksies 30. novembrī plkst.11:15. Tiešraide būs angļu valodā.

“Digital Freedom Festival” varēs vērot tiešraidē lietotnē “Shortcut”.
Publicitātes foto

Digital Freedom Festival” ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 30. novembrim līdz 1. decembrim Rīgā pulcēsies tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules.

Eksperti pulcēsies, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

2017. gadā “Digital Freedom Festival” apmeklēja 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un studenti no 36 valstīm. Konferences tiešraidei bija vairāk nekā 9000 skatījumu.

Saistītie raksti

Konferenci organizē “Digital Freedom Festival” domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija “Lejiņa & Šleiers”.

Festivāla oficiālā banka – “Norvik Banka”, startup konkursa partneris “500 Startups”, “Rockstart”, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Eiropas Komisija, ASV vēstniecība, Nīderlandes vēstniecība u.c.

LA.lv