Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
1. maijs, 2016
Drukāt

Raksti blociņā ar pildspalvu – informācija automātiski nonāk arī telefonā!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piezīmju blociņu ražotājs “Moleskine”, kuru produktu iecienījuši gan mākslinieki, gan rakstnieki, gan citi pierakstu blociņu cienītāji, nolēmis savu produktu padarīt digitālu.

“Moleskine” jaunais blociņš spēs automātiski digitalizēt visu, kas tiks rakstīts vai zīmēts speciālajā “Moleskine” piezīmju blociņā. Brīnumus darīs “Smart Writing Set”, kas sastāv no papīra piezīmju bloka ar punktotām līnijām – “Paper Tablet” un “Pen+”, kas spēj sazināties ar “Moleskine” viedierīču lietotni, rakstīto vai zīmēto automātiski sinhronizējot ar viedtālruni. Pēcāk piezīmes var sinhronizēt tālāk ar “Google Drive” vai “Evernote” lietotnēm. “Smart Writing Set” maksās 200 dolārus, bet jauns “Paper Tablet” papīra bloknots – 30 dolārus.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+