Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
5. janvāris, 2016
Drukāt

Digitālais sargs mājas viedajām ierīcēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Dojo Labs” radījusi aizsardzības ierīci visām mājās izmantotajām ierīcēm, ieskaitot gaismām, signalizācijām, mazuļu novērošanas kamerām utt.

Apmēram 90 eiro vērtais “Dojo” (jārēķinās arī ar ikmēneša maksu dažu eiro apmērā) novērsīs iespēju trešajām personām ielauzties šajās tehnoloģijās, pierakstot ikvienu ierīci, kas pieslēgusies “Wi-Fi” tīklam. “Dojo” neiegūs šo ierīču datus, bet pārbaudīs “metadata” jeb kā dati ceļo. Izmantojot “metadata” informāciju, “Dojo” spēs noteikt nevēlamas aktivitātes, piemēram, televizoram nevajadzētu sūtīt informāciju uz IP adresi, kas ir reģistrēta citā valstī.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+