Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
28. oktobris, 2016
Drukāt

Latvijas jaunuzņēmums palīdz digitāli piesaistīt absolventu ziedojumus

Foto: Labs of Latvia, Raimonds KulbergsFoto: Labs of Latvia, Raimonds Kulbergs

Attēlā: Raimonds Kulbergs, Funderful dibinātājs

Latvijā izveidotā digitālā absolventu piesaistes rīka radītāji “Funderful” veiksmīgi piesaistījuši 150 000 eiro no Lietuvas “StartupHighway” biznesa akseleratora, kā arī diviem biznesa “eņģeļiem” – Amerikas latvieša Jāņa Krūma un “AirDog” līdzdibinātāja Jāņa Spoģa.

“Funderful” galvenais uzdevums ir motivēt un raisīt absolventos vēlmi ne tikai atbalstīt savu universitāti finansiāli, bet arī sajusties kā patiesai kopienas daļai. Uzņēmuma klientu vidū ir Oksfordas un Kembridžas universitātes, Londonas Biznesa skola, universitātes Amerikā un vairākās citās valstīs, kurām “Funderful” palīdzējuši kopā piesaistīt ziedojumus no absolventiem jau 2,6 miljonu eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+