×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Dignājas pagastā Vandānos par slepkavību operatīvi aizturēts vīrietis (1)

LETALETA

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, vakar, 23. februārī ap pulksten 19.00, saņēma informāciju, ka Jēkabpils novadā Dignājas pagastā, apdzīvotā vietā Vandāni, daudzstāvu ēkas dzīvoklī sadurts 1990.gadā dzimis vīrietis, kurš no gūtajām traumām miris.

Kā informē policijā, dzīvokļa saimniekam, 1986.gadā dzimušajam vīrietim, ir grieztas brūces rokā un kreisās auss rajonā, vīrietis nogādāts slimnīcā.

Policijas darbinieki operatīvi aizturēja aizdomās turēto personu notikuma vietā, kura ievietota īslaicīgā aizturēšanas vietā. Vīrietis agrāk nav tiesāts.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka dzīvoklī notikusi alkohola lietošana un izcēlies sadzīvisks strīds, pēc kā 1992.gadā dzimušais vīrietis paķēris nazi un nodarījis miesas bojājumus diviem vīriešiem, no kuriem vienam tas bija nāvējoši.

Uzsākts kriminālprocess, un izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturētās personas saistība citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad ziņu “Policijas darbinieki operatīvi aizturēja aizdomās turēto personu notikuma vietā, kura ievietota īslaicīgā aizturēšanas vietā” nevarēja uzrakstīt saprotamā valodā. …notikuma vietā, kura ievietotota īslaicīgās aizturēšanas vietā – kā tad to vietu ievietoja vietā? Droši vien …personu aizturēja notikuma vietā un ievietoja īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Draugiem Facebook Twitter Google+