Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. oktobris, 2015
Drukāt

Dīgs simtgades ozoli

Foto - LETAFoto - LETA

Gaidot Latvijas simtgadi, dažādās Latvijas vietās no ozolzīlēm tiks audzēti ozolu stādi, aicinot šajā akcijā iesaistīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, informē biedrības “Siets” valdes locekle Ilze Meiere.

Ideja atbalstīta vairākās Latvijas pašvaldībās, kas paudušas gatavību sadarboties un ierīkot ozolu stādiņu plantācijas. Ozolu stādi no zīlēm dīgs Cēsīs, Kuldīgā, Tērvetē, Baltinavā, Ikšķilē, Popē u. c. Latvijas vietās. Iniciatīvai ar atsaucību pievienojies arī mūziķis Kārlis Kazāks, dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte, rakstnieks Jānis Lejiņš un citi sabiedrībā zināmi cilvēki. “Ja ir mīlestība, ja ir griba, tad viss labais iznāk. Es novēlu, lai šis mūsu brīnišķīgais iesākums – ozoli Latvijā, lai tas iznāk un lai no katras zīles mums kāds ozols izaug,” aicina M. Zālīte.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (20)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+