×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
25. februāris, 2017
Drukāt

Dīķī uz ledus nomiris vīrietis; veca sieviete pārsalst savā mājā pēc insulta (1)

Ledus Daugavā

Piektdien, 24.februārī, Mālpils novadā no dīķa ledus nocelts miris vīrietis.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Šaboha, ap plkst. 11 glābēji saņēmuši izsaukumu uz Mālpils novada Sidgundas pagastu par cilvēku uz ledus.

Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki konstatējuši, ka aptuveni desmit metru attālumā no krasta dīķī uz ledus redzams cilvēks. Glābēji vīrieti no ledus nocēluši un nodevuši mediķiem, kuri konstatējuši viņa nāvi.

Kādā nekurinātā mājā Rīgā mediķi atraduši 90 gadus vecu sievieti, kura piedzīvojusi insultu, kā arī viņai konstatēta ķermeņa atdzišana, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Sieviete nogādāta slimnīcā.

Mediķu redzeslokā nonākuši arī divi vīrieši Rīgā, kuri atradušies uz ielas. Abiem konstatēta ķermeņa atdzišana, abi nogādāti slimnīcā. Viens no vīriešiem bijis 52 gadus vecs, bet otrs – 55 gadus vecs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jā, tā notiek, kamēr policija skrien uz izsaukumiem par kaķu ņaudēšanu un suņu pietiekamu neizvešanu ārā, kamēr tiek rīkoti koncerti dzīvniekiem, kamēr valsts dienesti skriešus dodas pie mākslinieces un veic izmeklēšanu saistībā ar to, ka viņas suns netiek barots ar gaļu utt., utjpr. Tikmēr cilvēki, par kuriem gan neviens suņukaķumīlis un sociālie un citi valsts dienesti neiežēlojas, vienkārši nomirst.

Draugiem Facebook Twitter Google+