×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Dikļos darbnīcas bērniem vadīs Zandere, Pētersons, Iekļava

Foto: LETAFoto: LETA

Mākslinieks Reinis Pētersons LNB Bērnu literatūras centra atvēršanā.

Piektdien, 10. oktobrī, visas dienas garumā Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrā norisināsies bērnu literatūras svētki “Maģija” ar šī gada devīzi “Attēls – Vārds – Mūzika”, portālam LA.lv pavēstīja Kocēnu novada sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Plkst. 10 paredzēta svinīga atklāšana, pēc kuras no plkst. 11 norisināsies dažādas radošās darbnīcas, kurās bērnu rakstnieces Ineses Zanderes, mākslinieka Reiņa Pētersona un deju horeogrāfes Baibas Iekļavas vadībā skolēniem būs iespēja pilnveidot teorētiskās un praktiskās zināšanas un iemaņas.

Pieaugušie šajā laikā varēs iepazīties ar Dikļu Dziesmu svētku ekspozīciju, pirmo Dziedāšanas svētku 150. gadadienai veltītā pasākuma norisi šī gada jūnijā un noskatīties video filmu par Dziedāšanas svētku tradīcijas dibinātāja Jura Neikena dzīves gājumu.

Pasākuma noslēdzošajā daļā paredzēta atskatīšanās uz bērnu literatūras svētku norisi aizvadīto septiņu gadu garumā un nākotnes ieceru ieskicēšana, kā arī ilggadējās pasākuma dalībnieces Cēsu Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājas Mirdzas Lībietes sveikšana, kura 2013. gada novembrī saņēma vienu no Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem – Atzinības krustu – par izcilu mūža ieguldījumu izglītības darbā, skolu jauniešu nacionāli patriotiskajā audzināšanā un kultūrvēsturiskās apziņas veidošanā, pastāstīja Upīte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+