Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
11. jūnijs, 2014
Drukāt

Dikļos un Rīgā koncertēs jauktais koris “Credo” no Dalasas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmdien, 16. jūnijā, plkst. 19.00 Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrā koncertu sniegs Dalasas ekumeniskais jauktais koris “Credo” (ASV) un Kocēnu kultūras nama jauktais koris “Imera”, vēsta Kocēnu novada domes speciāliste Elīna Upīte.

Kocēnu novada domes sadarbība ar Amerikas Savienoto Valstu koriem aizsākās 2010. gada vasarā, kad Baltijas koncerttūres ietvaros Dikļos viesojās vīru koris “Mastersingers USA”, lai sniegtu koncertu kopā ar Valmieras Kultūras centra vīru kori “Imanta”. Šī kora Latvijā gūto pozitīvo iespaidu rezultātā vēlmi koncertēt Kocēnu novadā izteicis Dalasas ekumeniskais jauktais koris “Credo”, kas Baltijas valstīs sniegs četrus koncertus – divus Latvijā – Rīgā un Dikļos, un divus Igaunijā.

Koncerta apmeklējums – bezmaksas.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+