“Dinamo” ar 0:5 zaudē CSKA 0

Rīgas “Dinamo” jaunās sezonas otrajā izbraukuma mačā otrdien ar 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) pārliecinoši piekāpās Maskavas CSKA hokejistiem.
Vārtus šajā mačā guva Jans Muršaks, Džefs Plets, Bogdans Kiseļevičs, Aleksandrs Kutuzovs un Dmitrijs Kugriševs.
Mājinieku labā pirmā perioda septītajā minūtē vārtus guva čehs Muršaks. Zīmīgi, ka šī ir pirmā cīņa šosezon, kurā rīdzinieki kā pirmie ielaiduši vārtus.
Turpinājumā “Dinamo” divas reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā, taču nespēja izlīdzināt mača rezultātu, periodu noslēdzot esot iedzinējos ar 0:1.
Otrās trešdaļas trešajā minūtē rīdzinieki palika mazākumā, izdarot skaitliskā sastāva pārkāpumu. CSKA drīz vien viesus par to sodīja, jo nepilnu minūti vēlāk 2:0 panāca kanādiešu uzbrucējs Plets. Savukārt vēl pēc piecām minūtēm rezultāts bija jau 3:0 mājinieku labā. Trešo precīzo metienu šajā cīņā izdarīja Kiseļevičs.
Šajā periodā “Dinamo” nopelnīja vēl vienu mazākumu, kad uz noraidīto soliņu par pretinieku turēšanu devās Krišjānis Rēdlihs. Tiesa, tajās divās minūtēs viesi spēja nosargāt vārtus neskartus, un spēles rezultāts otrajā periodā vairs nemainījās.
Trešajā periodā mājinieki guva vēl divus vārtus. Vispirms 42.minūtē 4:0 panāca Kutuzovs, bet piecas minūtes vēlāk vēl vienu precīzu metienu uz Rīgas “Dinamo” vārtiem izdarīja Kugriševs. Turpinājumā spēles rezultāts vairs nemainījās.
Šajā mačā rīdzinieku sastāvs bija identisks tam, ar kādu spēlēja iepriekšējā mačā pret Baltkrievijas klubu Minskas “Dinamo”.
Kā zināms, Rīgas “Dinamo” pagājušajā otrdienā ar uzvaru sāka astoto KHL sezonu, savā laukumā ar 3:1 pieveicot pagājušās sezonas finālisti Kazaņas “Ak Bars”, kamēr otrajā spēlē rīdzinieki ceturtdien papildlaikā ar 2:3 piekāpās Čerepovecas “Severstaļ” vienībai. Savukārt izbraukuma pirmajā spēlē Rīgas klubs viesos ar 4:0 pārspēja Minskas “Dinamo”.