“Dinamo” ar 2:3 zaudē “Atlant” 0

Baškīrijas kausa izcīņā hokejā Rīgas “Dinamo” otrajā spēlē ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās Mitišču “Atlant”. Abus všartus rīdzinieki guva vairākumā, tos iemeta Lauris Dārziņš un Andris Džeriņš.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Mačā ievadā divu minūšu noraidījumu “Dinamo” rindās saņēma aizsargs Georgijs Pujacs, ko pretinieki pēc brīža arī izmantoja. Ar precīzu metienu septītajā minūtē atzīmējās Andrejs Taratuhins. Brīdi vēlāk rīdziniekiem pavērās iespēja divreiz cīnīties skaitliskajā vairākumā. Pirmajā no tiem “Dinamo” hokejistiem neizdevās rezultātu izlīdzināt, pretinieku aizsargiem veiksmīgi cīnoties savu vārtu priekšā. Savukārt otrajā vairākumā Dārziņš pēc lieliskas Džeriņa piespēles bija precīzs no vārtu priekšas, panākdams neizšķirtu uz tablo (1:1). Divas sekundes līdz trešdaļas beigām “Atlant” atjaunoja vadību – vārtus guva Ondržejs Ņemecs, neveiksmīgi nospēlējot Rīgas hokejistam Josefam Hrabalam.

Otro trešdaļa aizritēja krievu kluba zīmē, spēlētājiem spēlējot plašu un atklātu hokeju. Vārtsargs Jakubs Sedlāčeks vairākkārt glāba Rīgas klubu no trešo vārtu zaudējuma, bet viens no pretinieku metieniem trāpīja arī pa “Dinamo” vārtu konstrukciju. Tomēr nevienai no vienībām tā arī 20 minūšu laikā neizdevās gūt vārtus.

Pamatlaika noslēdzošajā daļā “Dinamo” izmisīgi mēģināja atspēlēties, dažbrīd pārgalvīgi dodoties uzbrukumā, atstājot robus aizsardzībā. Četras minūtes līdz pamatlaika beigām “Atlant” guva trešos vārtus, precīzs otro reizi mačā bija Taratjuhins. Ilgi gan divu vārtu pārsvaru Krievijas vienībai neizdevās noturēt, jo jau sekojošajā minūtē Džeriņš pēc teicamas Dārziņa piespēles samazināja deficīta starpību līdz minimumam. Atlikušajā laikā rīdzinieki samainīja vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju, tomēr rezultātu izlīdzināt neizdevās.

Kā zināms, pirmajā spēļu dienā ceturtdien Rīgas “Dinamo” ar 3:2 pieveica sacensību saimniekus “Salavat Julajev”, kuru rindās spēlē arī Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, bet pašreizējie KHL čempioni Magņitogorskas “Metallurg” ar rezultātu 4:1 sagrāva Sanktpēterburgas SKA.

Tikmēr “Atlant” vienībai šī bija pirmā spēle turnīra.

Sacensību turpinājumā sestdien Rīgas “Dinamo” samēros spēkus ar Magņitogorskas “Metallurg”, bet turnīra noslēgumā svētdien tiksies ar Sanktpēterburgas SKA vienību.

Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem tiks noskaidrots turnīra uzvarētājs.

BAŠKĪRIJAS KAUSA IZCĪŅA

Rīgas “Dinamo” – Mitišču “Atlant” 2:3 (1:2, 0:0, 0:1). 0:1 Taratuhins (Maļevičs, Koļcovs, 2:25, vair.), 1:1 Dārziņš (Džeriņš, Indrašis, 6:35, vair.), 1:2 Ņemecs (Ļevickis, 19:58), 1:3 Taratuhins (Rukavišņikovs, 56:27), 2:3 Džeriņš (Dārziņš, Augstkalns, 57:19, vair.).